trip-krainetrip-ukraine-dark
Majutus Mauritiusel

Siin allpool juba olnud Mauritiusest pikemalt juttu, aga mind huvitaks - kes on juba käinud või kes minemas, et soovitage majutust. Mind huvitaks just odavamapoolsed variandid - ei pea olema midagi väga luksuslikku. Oleme kahekesi minemas ja otsin midagi, mis jääks hinnaklassi 300-400 krooni/inimene/öö. Kas sellises hinnaklassis üldse on võimalik Mauritiuselt midagi leida? Millist kanti saarel soovitate, kas on randadel vahet ka või on igal pool nii ilus, kui piltide peal? Tänud ette vastajatele!

Ei tea kas sellise hinnaga saabki seal ööbida. Keset saart vist nägin netis pakkumisi korterites ca 40-60 EURi päev. Sellisel juhul pead arvestama et randa kas jala või rendi autoga, taksoga või rattaga(mis kõik maksab). Koht on super. Käisime seal eelmine aasta ja läheme veel sel aastal ka. Asukoha pealt on kõige parem variant ida rannas kus on okeaani pealt puhub värskendav tuul ja ei üldse palav. Veebruaris - märtsis pole mõtet sinna sõita - tsüklonite hooaeg. Ise soovitaks, kui Te juba nii kaugele lähete siis majutuse pealt väga kokku hoida ei ole mõtet. Meie elasime 3 tärni hotellis kus oli Eesti mõistes 6 tärni teenindus. Hotell on otse rannas ja võid toast okeaani sisse hüppata. Meie kasutame all inklussive paketti mis teeb ca 1500 EEK/inimese kohta(hooaja tipp-jõulud) luksuslikud on ca 5000-7000 EEK/inimene, selle eest saad puhkust täis rinnaga nautida ja muretult aega viita. Rahvas on seal valgete suhtes väga sõbralik ja lahke. Takso maksab päevaks rentida ca 1000EEKi selle hinna eest sõidutab sind takso sinna kuhu ise tahad. Liiklus seal vasakpoolne ja meie jaoks teed ka kitsad nii et rendiauto on suht pingeline variant. Nii et head reisi ja põnevaid avastusi !

Ma ei ütleks, et nii katastroofiline olukord oleks. Just lugesin teiste soovitusi ka ja 30 euriga saab vabalt öömajale. Ja ka taksorendi saab odavamalt. nt. http://www.impalamauritius.com/price.htm majutus+taskorendi võimalus. Ning alati annab läbi rääkida ;)

Kood 006, mis hotellis ööbisite? Mis selle nimi oli, koduleht?

Olime ka kahekesi ja ööbimisotsingute (bassein oli kindel kriteerium!) parimaks tulemuseks oli http://www.appartementpetitprince.net - sealt sai stuudio korteri 35 EURi öö, pikemaks perioodiks 32 EURi öö.

Teine võimalus on seltskonda veidi suurendada (vist praegugi saab Helsingit algusega pileteid 7500.-, hea sõpru ära rääkida) ja elamine villas võtta.

Lõpptulemuseks hetkel see, et basseiniga lux villa rent tuli 8-le inimesele 107.- krooni öö inimese kohta. Pole paha!

To elamus: milline see basseiniga ööbimiskoht välja nägi? Kas vanemat sorti ja väsinud või värskendatud ning meeldiv? Kas 35 EUR-i on inimese kohta v kogu korter?

(mul on minek 19.jaanuar)

Ja kuidas lennujaamast ööbimispaika saite? Taksoga? Palju see umbes maksma läks?

Härra Elamus läheb alles sinna.

Ma ausalt ei saa aru, mis idee on sõita nii kaugele ja siis elada kusagil basseini ääres sisemaal. Rannas on suurepärane korallriff kus võid snorgeldada niipalju kui hing ihkab. Ometi koht Dominikaani, Sri Lanka jne järel, kus meres ujuda oli tõeliselt mõnus täna kaitsvale rifile, mis lained summutas. Aga jah, eks igaüks ise teab, eriti kui kõik hinnas pakett tuleb odavam kui x kodumajutus.

@norsu - sest villa tuleb (kui grupi peale võtta) odavam ja lahedam ning ei pea sõltuma sellest toitlustusest. Ärkad mil tahad ja sööd mil tahad. Ja on ka sellisei inimesi, kellele meeldib õhtuti/öösiti ka basseini ääres chillida.

Igaühel omad eelistused :)

loomulikult on igalühel omad eelistused, kes maksab lennukipileti eest hingehinda ja sööb siis makarone, kes otsib odava pileti ja elab luksuslikult. Lihtsalt jutt, et villa tuleb kokkuvõttes tunduvalt odavam on jura. Elasin korralikus hotellis, kusjuures elamine oli ka villas, kus kokku oli 4 apartmenti, st võimalik seltskonna puhul võtta ju ühte majasse kokku. Hotellis ärkad ka millal tahad, sööd seal või jalutad ümber nurga kohalikku toidukohta, vaba valik. Selle eest oli aga pikk rand sisuliselt inimtühi, sai nautida vaikust ja rahu ja kõiki veespordiviise. Eks ta ole, eks valik ikka sõltu jah sellest, kas minnakse puhkama või pidu panema, viimasel juhul tõesti vahet pole, kas meri on olemas või ei ole.

No 7600.- lennu eest ei ole ju mingi hingehind. Ja ei ole ikka päris nii, et hotellis ärkan millal tahan ja söön millal tahan. Eks mõlemal variandil on omad eelised, kellel on rahakott paksem ei hakka enda pead üldse vaevama. Meie puhul on näiteks lennupilet ja majutuse eest eraldi tasumine ka kulude hajutamine mingil määral. Loomulikult lõpp kokkuvõttes teeb see sama välja. Reisida ju tahaks ja mingi viisi peab selle jaoks leidma. Meie leidsime basseiniga villa Flic-en-Flacis hinnaga 50.- eur/öö, 100m rannast. Läheme 5-kesi ja majutuse hinnaks tuleb 150.- eek/nägu/öö. Oleme minemas aprillis 10-25.

Hei, me oleme kah minemas, Finnairi+BA odavlennuga. Ja kuna meid ka "kodu" kvaliteet väga ei huvita, peaasi, et oleks asju hoida ja kord-paar päevas dushi all käia, leidismegi enda jaoks ideaallahenduse- 4€ per öö per nägu. Tegu kahese toaga, dush ja wc toas, olemas köök, internet, ühesõnaga- kõik elementaarne. Kuna vahemaad on saarel lühikesed, pole vahet, kus asub. Ise plaanime niikuinii auto rentida. Koha lähedal bussipeatus, Port Louise kesklinn 5 km, rand 1 km, saare suurim ostukeskus 2 km.

Lugesin käinute kommentaare, kõik üldiselt rahul- et puhas ja sõbralik koht, pererahvas orgunnib soovi korral odavaid reise kuhu iganes jne.

Ja se pole ainus samalaadne. Olen näinud 7€ kohta jne. Ei ole seal saarel õnneks kõik 5* kohad :D Kus meri ulatub sängiservani ja teisel pool voodit on bassein :D

L

Meie villa on: http://www.villarenters.com/advert_summary.asp?ref=24623 Oleme seal 5.-19.03.2009

Minu kogemus näitab, et www.villarenters.com on päris suure valikuga ja turveline koht villade otsimiseks ja broneerimiseks. Samuti annavad sealsed kommentaarid olulist lisainfot.

Oleme veebruari alguses minemas Mauritiusele. Oleme väga huvitatud seal odavast öömajast. Palun lauri.lh kui saad vasta, kuidas leidsid selle odava öömaja. Minu e-mail on : hpsim7@gmail.com. Vajaksime samuti ainult tuba kuna reisime kahekesi. Kuna peatume Mauritiusel ainult paar päeva ei ole mõtet otsida kallist öömaja. Sõidame edasi Madagaskarile.

Kas Impalat siis soovitate? On ta väga kaugel kohalikest linnadest?

Elamus!

Miks te esmavaliku juurde ei jäänud?

Esmavalik langes päevakorrast välja, sest seltskond suurenes ja oli targem/odavam juba villa peale mõelda.

Algselt 2-kesi plaanitud ettevõtmises on nüüd 8-liiget ehk C-klassi reisist sai korralik B-klass;)

Käisin jaanuari lõpus-veebruari alguses. Ööbisin korralikus 4 tärni hotellis saare põhjaosas. Praegu on seal madalhooaeg, minu hotelli täituvus oli hinnanguliselt 1/3. Arvan, et kui hotellidega otse suhelda ja võrdlevaid pakkumisi võtta, võiks saada päris head alet. Hotellide puhul on mitmeid eeliseid: reeglina ilus ja hooldatud rand + muud teenused (nt võtad iga hommiku pestud kuivad rätikud. Sellises kliimas ei kuiva miski korralikult ära)