trip-krainetrip-ukraine-dark
Majutus Monterosas

Kavatsen minna Itaaliasse Alpidesse lauatama. Sihtikohaks valisin Monterosa kuna see on vist natukene odavam ja Milaanost vaid 80 km. KAhjuks ei ole veel leidnud linki kust saaks leida majutust ning samuti kuidas Milaanost sinna kõige paremini kohale saab. Aeg on jaanuari algus.

Selliste küsimuste puhul pöördu kõigepealt Google poole, saad abi nii majutuse kui ka kohalejõudmise osas. Kui rendid auto, siis gps viib kohale.

Need google antavad vasted on väga kummalised ning teiste kogemustest on kindlasti rohkem õppida, kui mingi google reklaamisaite. Näiteks ühes hotellis ei olnud isegi WC-paberit, aga internetilehekülg ei ütle ju seda.

Vist hilja soovitada, aga sai ööbitud sellises kohas: http://www.alagna.it/home.php?l=en&id_cat=struttura_dettaglio&sid=&o1=43&o2= Baita Walser Reale on nimi. Meeldivad ja ilusad appartemendid.

Jannpoll äkki räägiksid kuidas siis oli kah? Kas läksid lennukiga läbi Milaano(kui läksid, siis palju sealt kohalesaamiseks kulus), kuidas rajad, hinnad, palju kokku maksma läks jne. . . . Ära unusta, et laused ja nimed (sealhulgas kohanimed, firmade nimed ja muud nimed) algavad suurtähtedega! Lause lõpeb kirjavahemärgiga!

Milaano kaudu jah. Vahepeatustega jõudsime kohale ca 3 tunniga. Kuna käidud sai 3 aastat tagasi, siis täpseid hindu enam ei mäletagi, alla 10tuh oli kogu reis kindlasti. Küla ise on parajalt unine ja suurt möllu sealt otsida pole mõtet. Tõstukeid ja hooldatud radu on vähe ja reklaamivadki ennast rohkem "freeriderite" paradiisina. Meil muidugi ei vedanud, sest lumeolud oli kasinad ning pidime leppima hooldatud nõlvadega. Aga sellegipoolest kavatseme sinna kindlasti tagasi minna, küla ja piirkond on väga-väga ilusad. Ööbimine oli samuti 5+, hoovipealses majas on saun suure mullivanniga. Hinnakirja järgi oli see eraldi tasu eest, aga koha omanik Paolo sauna ohtra kasutamise eest raha ei küsinudki. Igatahes, kui tahtmist tavapärasest midagi erinevat proovida, siis Monte Rosa piirkonda soovitaksin ma kindlasti.