Majutus New Yorgis

Planeerime sügisel (täpsemalt septembris) väikest USA reisi ning sooviksime 4 päeva ka New Yorgis kolada. Olen juba hotelle vaikselt piilunud ja ka Airbnb-d ja no hinnad on ikka päris krõbedad. Ma küll käisin viimati USAs pea 10 aastat tagasi aga ei mäleta, et nii kallis oleks olnud. Odavamad hotellid, mis leidnud olen algavad 200 $ öös eest pluss siis juurde resort fee jms. Airbnb ka just väga palju odavam ei ole. Päris hurtsikus ka nüüd ei tahaks magada.

Airbnb leidsin ühe vahva pesa aga see on Harlemis. Kui mina viimati seal käisin siis oli päris hirmus. Kas kellelgi on äkki hilisemaid kogemusi, sest nii palju kui foorumitest lugenud olen siis tundub, et on paremaks läinud? Lisaks mõtlesin, et kas ehk on liiga vara veel hotelli broneerida ja hinnad ehk kukuvad veel või need on veel odavad hinnad ja peaks broneerima tormama? Ehk on kellelgi ka mõnda head hotelli soovitada? Võiks asuda Manhattanil, sest ei tahaks väga palju aega ühest kohast teise sõitmisele kulutada.

Tere! Meie broneerisime kunagi Priceline kaudu. Seal sai valida piirkonna, tärnid ja siis hinnavahemiku...ja kui mõnele hotellile meie pakkumine sobis, siis saimegi hea hinnaga hotelli.

Just Flay4Free,s Manhattanil odavhotell(juunis?)

Tere! Olime just oktoobris 9 päeva NY-s. Hotellid tundusid ka meile väga kallid, ka airbn-s ei leidnud me NY-s head pakkumist. Lõpuks valisime ööbimise New Jersey's, 15-20 min Port Arthoryti bussijaamast, kogu tee imeline Manhattani vaade. Jäime väga rahule, sellel sügisel plaan taas minna ning ööbimist vaatame New Jersey'sse. Eelmise reisi ööbimise oktoobriks broneerisime juulis. East Harlemis käisime ainult alguses ja seal oli liikumine hirmus küll ei olnud.

Olime 2016 kevadel New Yorkis ja hotelliks oli Morningside Inn, asub Manhattanil West 107 street. Hinnad natuke alla saja, vaatasin, septembriks pakub 85 päev. Hotell ei midagi erilist, aga puhas, korralik ja meeldiv personal. Asukoht suurepärane, metroojaam mõni minut jalutada, Manhattani tänavast (see on väga pikk tänav) 100m, Central Park 150m. Olime 5 päeva ja selle ajaga käisime kogu Manhattani ja vaatamisväärsused läbi, tänu metroole oli minek ja õhtul tulek lihtne. Lennujaamast võtsime tulles transfeeri väikebussiga (lennujaamas eraldi lett) ja tagasi tellisime samuti. Ei mäleta enam hinda, ainult seda, et oli soodne ja mugav. Ja veel. Millegipärast ei usu, et hotelli hinnad langevad, aga riskida ju võib, kui tahtmist pidevalt hindu jälgida ja närvikava koormata.

Tänud kõigile soovituste eest ja vaatasin, et Morningside Inn on tõesti odavam. Kuna vahepeal see üks korter, mis meile Harlemis meeldis läks juba ära siis panime ühe teise korteri hetkel juba igaks juhuks kinni. Rääkisin oma USA sõpradega ka ning rahustasid, et enam ei ole 80ndad ning Harlem pidi OK olema. Kahtlemata me oma kahvatu pale ja blondide juustega tähelepanu äratame aga eks see siis näha ole :)

Kõige popim ja noortepärasem on hakata hipsterkodutuks – "seigelda ringi mööda erinevate sõprade ja Airbnb kortereid."

https://www.muurileht.ee/eestlased-new-yorgis-elu-halastamatult-kiires-voimalusi-tais-linnas/

edit: airbnb out of you prince range. niu-niu. tõmba siis jehhat alaskasse – samal laiuskraadil, mis eesti, – vb leevendab su koduigatsust natuke.

Ei maksa muretseda, minu printsiga on kõik väga hästi.

:D Super tähelepanek. Sorry.

Majutus New Yorgis - https://www.booking.com/city/us/new-york.et.html Booking on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Mina seal kaks korda tühistanud ja mõlemal korral raha paari päeva pärast tagasi kantud.