Majutus suusareisile

Tere

Kas kkegi oskab soovitada majutust Austria suusakeskustes mõistliku hinnaga. Soovime minna 2013 veebr. märts. Sihtkoht on kas St. Anton või Ischgl. kuni 100 euri öö kas selle eest saab midagi. ettetänades j

Oleneb mitmekesi reisite. Ise broneerisin just Mayrhoffenisse kahetoalise nii öelda appartmendi - 800€ nädal. Magamiskohti neljale. Suusalift 100m. Hinnad olenevad kuurordist ja asukohast( kaugusest suusaradadele/linnakeskusele). Pane Google otsingusse Rental appartments ja koha nimi kuhu soovid minna ja jõudu otsimisel.

0
0

Meie oleme ööbinud 8 in korteris hinnaga 840eur nädal. Aga mäele tuli iga päev autoga sõita.

0
0

St. Antonis oleks võib-olla odavam ööbida St. Jakobis, mis asub 3 km kaugusel St. Antoni keskusest. Tegemist on St. Antoniga kokku kasvanud külaga, mis on rahulikum ja muidu väga-väga ilus koht. Ööbimisvõimalusi oli seal palju, meie ööbisime sellises kohas nagu Haus Tirol. Regulaarselt (u 15 minuti tagant) käisid tasuta suusabussid St. Antoni suusaliftide juurde (peatuste vahe oli max 300 m, heal juhul lausa öömaja ees), sõiduks kulus ca 10 minutit. Ka öösel oli võimalik koju tagasi saada, käisid ööbussid (2 EUR sõit). Hindade kohta täpselt ei tea, kuna käisime Germalo reisidega, aga ma otsiks ka kas booking.com või Google märksõnade "accommodation", "gästehaus" vms. järgi. Ischgl-is pole käinud.:)

0
0

Tere,

kas keegi oskab soovitada head kohta ööbimiseks Söldenis või lähiümbruses. Hetkel booking.comist juba enavähem kõik läbi vaadanud ja ei oska eriti otsustada.

Äkki on mingi muu lehekülg kust veel majutusvõimalusi leiab.

Tänud.

0
0

Kirjuta oma soov http://www.oetztal.at/tourismus/angebote/anfrage.html ning sulle saadetakse paari tunni jooksul personaalsed pakkumised + majutuse soov lisatakse ka nimekirja, kust hotellipakkujad info leiavad ja saadavad lisaks oma pakkumisi. Nii tuleb info kätte ja oluliselt vähem vaeva. Kui ükski pakkumistest ei sobi, siis võid saata julgelt uue kirja.

0
0

Vaata ka Söldeni hotellid

0
0

Bronnisime Mayrhoffenist ca 10km apartemendi märtsi 3 nädalale 4 inimesele (2 täiskasvanut ja 2 last 12 ja 9 aastat) ja 7 ööd hinnaks 583 euri. Oleme oma autoga ja seega vahemaa ei tohiks probleem olla. Hästi otsida leiab odavaid majutusi küll. Kahjuks paljud majutuskohad ei vasta inglise keelsetele mailidele, saksa keeles tuleb suhelda. Meie ei saanud ühelegi inglise keelsele mailile vastust.

0
0

Mul veel vaba 3 kohta. Reis toimub 21.02.14-02.03.14 9-kohalise väikebussiga. Majutus on broneeritud St.Antoni ja Ischgli vahepeale (umbes 15 km kaugusel mõlemast). Kui huvi, andke teada.

0
0

Meie panime kinni maja Schladmingu nimelisse keskusesse, milles erinevate suurustega korterid. Tegemist on ajavahemikuga 08.03-15.03.2014. Per nägu tuleb nädala majutuse hind 200.- euri. Kui ajavahemik sobib ning suusakuurort samuti, siis veel on vabu kohti. Anna vaid märku.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased