Majutust Zillertali kandis (Austria)

Tere,

Tean küll, et linke majutuse kohta on siin juba hulgaliselt küsitud. Olen enamused ka läbi surfanud.

Probleem aga selles, et vajame majutust üsna suurele grupile (18 inimest) ning koha peal oleme 02-09.03.2011 ehk, et siis hoopis kolmapäevast kolmapäevani.

Millised on käinute kogemused - kas sellisele grupile on võimalik self-cateringe leida algusega kolmapäevast ? Seni olen palju vastuseid saanud, et palun valige rendiperiood alates laupäevast.

Kui kellelgi on häid kontakte jagada suuremate cottage`te kohta või kasvõi lähestikku asuvate väiksemate apartmentide kohta, siis oleksin väga tänulik!

Ette tänades, Age

Talvehooajal on minu teada kõigis Alpide mäesuusakeskustes reegliks, et majutust müüakse vaid laubast laubani. Igal juhul pole veel kuulnud, et kuskil ka muudmoodi võimaldadaks. Seda enam, et teie tripp jääb veel kõrghooaja sisse. Mõistlik on võtta ühendust resortide turistiohvissitega, neil on ikka kõige parem ülevaade oma piirkonna majutusressurssidest.

Päris nii ikka ei ole. Saksamaal ja Austrias pakub enamus apartementidest ka ööpäevakaupa öömaja. Praktikas omal nahal kontrollitud paljudes keskustes. Nädal on küll soodsam. Koht, kus ma praktiliselt ei leidnud päevakaupa majutust, oli Šveits. Küll võib tõepoolest olla selline poliitika suurtel (10+) apartementidel, noortelaagritel jms.

Nt. http://www.tourist-online.de/898779 http://www.tourist-online.de/Landhaus-Tirol.html

Või vaata siit ise edasi: http://www.tourist-online.de/Tirol-Zillertal http://www.tourist-online.de/Ferienhaus-Suche/Italien/Zillertal/#527782

Siin küll tahtis ka pühapäevast laupäevani broneeringut, aga ehk annab ära rääkida.

Aga Valdeku soovitus kohalikust turismiinfost järgi pärida on väga mõistlik. Nii leiab ehk paar väiksemat, aga kõrvuti asetsevat maja ka üles. Sageli on nt. ühel omanikul mitu maja lähestikku, aga süsteemis on nad eraldi üleval.

Ja kui muidu ei saa, siis on ju ka hotellid, pansionaadid jm. võõrastemajad.

Olles käinud täiesti suvalistel päevadel kahekesi Austrias, arvasin seekord, et saan ka suuremale pundile (13 in) hakkama öömaja leidmisega. Paraku saatsid päris paljud majutajad kirja, et ainult laupäevast laupäevani. Tundub, et ei taheta tervet elamist välja anda nii, et 2 nädalat on "lõhutud"

Tänud vastajatele!

Olin ise ka üsna sinisilmne, aga nüüdseks kah juba oma kümmekond kohta saatnud sarnase vastuse - please change the dates.

Aga saatsin ka paarile vahendajale üldise päringu, hoian pöidlad pihus. Kusjuures hakkasin vaatame, et kui online`s broneerid, siis üldjuhul laseb suvalist nädalapäeva valida.

Vanatoi, aga saite siis lõpuks ikkagi 13-kesti ilusti majutatud Teile sobivatel kuupäevadel ?

Tervitades, Age

Kolmapäevaga ongi nii, et lennupileti saad 1000 krooni odavamalt, kui laupäevase, kuid majutuse "laupäevast-laupäevani" eripära tõttu maksad selle kokkuhoitud raha majutusteenuse pakkujale tagasi.

odavast lennupiletist ma seda janti alustasingi. Huh never again. Mingi majutus - mitte küll kõige parema asukohaga, õnnestus siiski broneerida.

Olen käinud paar korda Mayrhofenis nädala sees (teisipäevast-teisipäevani) ja olen elamist leidnud. selline koht nt http://www.gaestehaus-pendl-mayrhofen.at/ - perenaine väga meeldiv ja räägib isegi inglise keelt.

või see: http://www.zillertalnet.at/hubertus.htm