Makasiiniterminalist Heurekasse

Kas keegi oskab soovitada, kuidas saada Makasiiniterminalist Heurekasse ühistranspordiga ja kaua sõit umbes aega võiks võtta? Kuna meil peale suuremate laste, täiskasvanute kaasas ka alla aastane laps, siis kas Soome ühistranspordis lapsevankriga võimalik siseneda?

TÄNUD!

Kuidas saada Heurekasse: http://www.heureka.fi/portal/englanti/visiting_us/how_to_find_us/ Teekonna planeerija (kirjuta sadama aadress ja Heureka aadress ning saadki detailse teekonna plaani) http://www.ytv.fi/eng Ja loomulikult on võimalik lapsevankriga ühistransporti siseneda.

0
0

Trammiga 3T (või jalgsi, vahemaa pole pikk) raudteejaama ja rongiga K, I, R, H, Z või N Tikkurilasse. H ja R on kõige kiiremad, 14 minutit, K 18 minutit ja teised 21 minutit. Lapsevankriga sisenemine rongi OK, madalapõhjalistesse Bombardier' trammidesse samuti. Saab ilmselt ka vanade trammide puhul hakkama. Regionaalpilet (3,80) katab nii trammi- kui rongisõidu.

0
0

"Körgesse" trammi sisenetakse kas teisest vöi kolmandast uksest(ehk keskmistest) lapsevankriga ja kui on vanker+laps saab 1 vanem, ehk lükkaja ilma rahata söita. Kuna ei ole turvaline jätta last ja vankrit ilma järelvalveta(äkkpidurdus, kurvid jne). Rongis saab samuti hakkama madalas on extra kohad uste juures -mitte ukse ees nats körval ja vanades, ehk körgetes rongides on väljas uste körval lapsevankri märk- seal on suurem nn. esik, ei jää nii pahasti liiklusele jalgu. Trammi üle 2 vankri ühte vahesse ei vöeta, samuti kehtib busside kohta max 2 vankrit keskmise ukse juurde. Kui on rohkem söitmist tasub osta turistipilet (matkailijalippu) seutu/regionaal on 12eur/täis 6/laps(kehtib 24tundi) muidu on jah nagu eelmine kommenteeris 3.80 (kehtib 80min.)samuti saab infot www.aikataulut.ytv.fi Sealt leidub reittiopas algpunkt/löpppunkt/päev/kell sisse sööta ja tulebki täpne söiduplaan. . . . Trip.ee kohendas postitust keeleliselt!

0
0

söiduks läheb umbes 50min-1,2 tundi....

0
0

Regionaal-päevapilet maksab siiski 12 eurot, Helsinki-sisene 6. Sõiduks eriti üle poole tunni ei tohiks kuluda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased