Malaisia viisa?

Tere

Selline küsimus: kui vahemaandumine Kuala Lumpuris, kas peab viisa ka olema, et vahepeal linnapeale kondama minna, või saab ka ilma?

Tänud

1
2

Viisavaba.Ei ole mingit probleemi.

Argo

0
0

Aga-lennujaam on ikka väga kaugel. Minu teada oli mingi 70-80 km kesklinnast. Et selleks peab sul ikka siis olema väga palju aega ,et KL-i minna. Ja seal linnas läheb veel omakorda palju aega , kuna on ju KL päris suur linn. Aga muidu pole küll mingeid probleeme sinna minemisega- keegi ei küsi midagi!

0
0

u.min.1,5 tundi lennujaamast KLi tuleks arvestada.

0
0

Kiirrong sõidab Kuala Lumpuri ja lennujaamavahet (KLIA Express), minuteada oli aeg ca 28 min ja nonstop. Vaata: www.visitkualalumpur.com

0
0

Tere.

Otsisin foorumitest, aga otsest vastust ei leidnud.

Plaanin minna Austraaliast Malaisiasse ja sealt maad mooda Taisse. Kas kellelgi on infot, mis tapselt Malaisiasse sisenemisel vaja on.

http://www.estravel.ee/…ngimused.php?…

näitab, et: Viisavaba kuni 90 päeva korraga. Vajalikud dokumendid riiki sisenemisel:

* pass, kehtiv 6 kuud peale Malaisias viibimise aega
* edasi-tagasi piletite broneering
* hotelli broneeringu kinnitus
* piisavate rahaliste vahendite olemasolu
* soovitav reisikindlustus

Et siis kui lahen ilma hotelli bronnita, edasilennu piletiteta (Tai viisa plaanin teha KL-is Tai saatkonnas), siis kas nii on võimalik?

Ning kas on vaja kinnitatud panga väljavõtet rahaliste vahendite kohta?

Tanan kõiki, kel kogemusi

0
0

Minu mäletamist mööda ei huvitanud Malaisias kedagi hotellibronnid jms. Alati võid ju mingi bronni bookingus teha ja selle peale kinnituse saamist ära tühistada.

0
0

Peale passi kehtivuse ei huvita neid ükski ülaltoodud tingimus.

0
0

Nagu eelkirjutajad juba ütlesid. Kehtivat Eesti Vabariigi passi.

0
0

lugesin täna Air Asia kodulehelt, et 4. Visa on arrival (VOA) will no longer be issued in Malaysia AirAsia & AirAsia X would like to inform our guests that the Malaysian Immigration Department will no longer be issuing Visa on Arrival (VOA), effective 15th August 2010. If you were able to obtain a VOA, you will now need a valid visa before you fly with us. Please comply with this new ruling to avoid being denied access to board.

Ka Malaisia välisministeeriumi lehel on eesti kodanikele nõutav viisa s.t et pole enam viisavaba 90 päeva. Samas on Estraveli lehel kirjas et viisavaba 90 päeva. Kuna olen ostmas just pileteid Air Asiale, siis sattusin segadusse kumb info on õige?

0
0

Kuna endal ka reis Malaisiasse ees, sai see Malaisia välisministeeriumi leht üle vaadatud. Jätkuvalt siiski 3 kuud viisavaba eestlastele. Marika31, eeldatavalt sa vaatasid seda lehte, mis näitas, mis riikidesse nemad saavad viisavabalt reisida - Eestisse reisimiseks neil tõesti viisat vaja, mis maksab 938EEK ning neile lähim saatkond Pekingis. Seetõttu ei ole vast ka nende tohutut invasiooni Eestisse lähiajal oodata...

0
0

Kui ametlikelt lehtedelt tapsemalt lugeda, siis VOA lopetati ara ainult teatud riikide kodanikel, kes kippusid sinna illegaalselt elama jaama. Eestit ja teisi Europpa riike see ei puuduta.

0
0

Kas keegi on viimasel ajal Kuala Lumpuris käinud? Vastab jutt tõele, et siiani lastakse airasia lennu pardale ning riiki siseneda ilma eelneva viisata? Tänud..

0
0

Malaisia on jätkuvalt Eesti kodanikele viisavaba.

0
0

Jah on küll viisavaba, aga paar nädalat tagasi kui sõitsime Kuala Lumpurisse Londoni Standstedi lennujaamast, siis Londonis pagasi äraandmisel küsiti näha Malaisiast tagasisõidu piletit. Kuna meil polnud tagasisõidu piletit välja prinditud, pidin jooksma neti punkti (õnn oli,et piletid olid mu meilboxis)ja selle välja printima. Ja tagasi tulles küsiti Kuala Lumpuri lennujaamas näha jällegi London-Tallinn lennupileteid(need olid meil kaasas).Püüdsin küll selgitust saada, et miks ma neid pileteid näitama pean,kuna Eesti on EU liige, aga mingit korralikku seletust me ei saanudki. Nii et soovitan igaks-juhuks edasi-tagasi piletid kaasa võtta.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased