trip-krainetrip-ukraine-dark
Manhattan ja söögikohad

Olen minemas pooleteiseks nädalaks Manhattanile. Kuna seal on tuhendeid söögikohti, siis mõtlesin küsida, kas keegi oskaks soovitada midagi tõeliselt head?! Kui on kuskil olnud meeldiv söögielamus (ja mitte just väga kallis), siis võiksite anda sellest siin teada - ei tahaks väga katsetada, et ehk on hea toit ja samas ei taha ka igapäevaselt kiirtoitu tarbida :)

  1. tänaval avastasime oma külastuse ajal toreda BBQ koha Virgils. http://www.virgilsbbq.com/ Nende tex-mex chilli ja burger olid igastähes parimad, mida NYC saime :) Mulle meeldis ka Subwayst võileibu lõunaks võtta- valik suur ja mitmekesine ja natuke tervislikum ehk ikka kui burger ja pizza. Oo ja bagelid(rõngassaiad) toorjuustuga... uskumatult lihtne ja hea hommikusöök/vahepala! Samas julge katsetada, meie nt NYC halba toitu ei saanudki ning kõik sushi ja hiina toidu kohad, kuhu sattusime, olid väga head.

Oi oi kui palju on variante. Kohe tulevad meelde sellised:

Sushi: Aquamarine, 2 avenyy, 37 ja 38 tanava vahel, sushi kohta odav ja alati hea Itaalia: Salumeria Rosi, 74 ja 75nda vahel, Amsterdam Avenyy; Risotteria West Villages (tapset aadressi jalle ei maleta, Greenwich avenyy vist, aga Google aitab) Tai: Thai Market, Amsterdam avenyy, 107 ja 108 vahel Etioopia: Awash, asukohta jalle ei maleta, kusagil East Villages

Hasti hea veebileht on Urbanspoon.com; saate valida koogi, hinnaklassi ja asukoha jargi.

Soovitan steakhouse'i Old Homestead (9th Ave), kodulehel on isegi menúú olemas: http://www.theoldhomesteadsteakhouse.com/index2.htm

Enne seda võib julgelt terve páeva sõõmata olla, sest ette antakse seal praktiliselt pool lehma - aga see-eest keele alla viiv pool.

Kui oled minemas Mannakale, siis mul on pakkuda kaks täiskasvanute piletid Liberty ja Ellis islandile. 5273804

Ma ei olegi veel aru saanud, kelle mao järgi seal toidu portsud on.

Riisikale, kruubikale, tatrakale, soolakale, makaronikale? Katsume ikka jääda ametlike nimede juurde või üldtunnustatud lühendite või hüüdnimede juurde. Mannakas ei ole kindlasti arusaadav hüüdnimi või lühend.