Maroko aprill 2012

Planeerime 17.04 - 27.04 2012 teha tiir Marokos, piirkond Marrakech, Agadir, Essaouria ja võib-olla veel midagi. Esmase plaani järgi oleme 2-3 päeva igas kohas, rentides 3-4-ndal päeval auto(d). Hetkel oleme konkreetse reisikava ehk siis kus millal täpselt olla ja mida teha lahtiseks, et sobiva seltskonna korral see koos läbi arutada. Oleme seiklushimuline ja asjalik pere M44, N43, M18, M15. Kui leiame sarnase seltskonna, kellega ka huvid kokku lähevad, siis võiks selle reisi koos ette võtta, et oleks seltsis segasem, parem muljeid jagada ja kindlasti ka rohkem häid ideid. Meile pakub huvi kohalik kultuur/ajalugu, kindlasti köök ja loomulikult kõik, mis on seotud rannikuga - ookean, väike lebo liival ja mereannid. Tänase päeva seisuga on edasi-tagasi piletid neljale hinnaga 820 EUR (sisaldab maksud ja on-line check-in). Kui keegi leiab, et just tema seltskond/pere on just sellisest seiklusest huvitatud, siis võtke ühendust morocco.2012@hot.ee või jätke sõnum. Kirjeldage, kes olete ja mida ootate. Alates järgmisest teisipäevast broneerin hotellid ära ja siis jääb deokraatia võimalusi vähemaks. Seni on kõik ettepanekud teretulnud.

Kui tahad tegeleda, tegele lennupiletitega; hotellid soovitan jätta kohapealseks otsustamiseks ! Nt Marrakechis leidsime vanalinnast supervahva öömaja tänu kohalikule Hassanile ja nii kõigis teisteski linnades

Tere
Oleme ka ise Maroko pileteid otsimas - mis marsruudil Teie pere sõidab? Teie seltskonna hind tundus väga soodne, ei ole ise nii head pakkumist leidnud.