Maroko foto- ja reisiblog (muuhulgas)

Lahkusin Eestist veebruaris 2009, mõttega natukene ringi reisida. Mingid sihtkohad olid ka välja mõeldud, aga üldiselt oli eesmärk lihtsalt “Eestist ajutiselt ära saada”, mitte niivõrd maksimum arv riike külastada. Lahkumise hetkel oli mul ära ostetud ainult piletid Helsinki-Mehhiko-Helsinki, ülejäänud sihtkohad ja vajalikud lennupiletid otsustasin paika panna ja osta reisimise ajal, vastavalt, kuidas huvi on ja eelarve lubab.

Kuna reisin üksi ja seljakotiga, ilma hotelli-broneeringute ja paikapandud liikumistrajektoorita, siis perekond ja sõbrad olid natukene mures “kuidas ikka üksik naine niimoodi hakkama saab” ja nõudsid, et ma hakkaksin pidama vähemalt reisiblogi, et nad teaksid, kus ma olen ja millega tegelen. Tänaseks on see reisiblog arenenud reisi JA fotoblogiks, mida lugedes palun võtke arvesse, et ma ei ole elus kunagi blogi pidanud ja kirjandusannet ka väga ei ole :).

Tänaseks olen juba mitu riiki läbi käinud ja lisan nende reisifotosid ja -jutte nii, kuidas aega ja internetivõimalust on. Hetkel viibin Marokos ning postitused alates mai lõpust käivad peamiselt Maroko kohta. Seega, kui kedagi huvitab lugeda, kuidas kulges ühe 26-aastase isepaise naise impromptu elu Marokos, http://sshiksa.blogspot.com

Väike nimekiri tänaseks läbitud riikidest, millest suuremal või vähemal määral ka lähitulevikus fotografeeritud postitusi plaanin lisada:

Mehhiko
Kuuba
Iirimaa
Inglismaa (sh Wales)
Maroko (hetkel olen)
..

Väike plaan on peale Marokos reisimist kas pöörduda tagasi Mehhikosse või lennata kuhugi Aasiasse. Eks näeb :)

Väga ilusad pildid ja kaasahaarav tekst! Ei saanudki enne viimast punkti lugemist pooleli jätta. Tohutu Maroko-igatsus tuli peale.
:(