Maroko või Tenerife?

Tere:) tahaks endale märtsiks hakata uut reisi vaatama ja valisn nende kahe koha vahel, kuigi Maroko kohta infi väga palju ei leiagi. Tahaks teada kudas Marokos hinnad on? Sest kuna pakutakse päris palju reise ilma söökiteta siis tahaks teada kas on mõtet siin kohe eestis parem rohkem maksta ja söökidega tellida või pigem seal erinevates kohtades süüa. Ja kes mõlemas käinud on kumba kohta soovitate:) Ette tänades:)

Maroko on odavam kui Tenerife kohe kindlasti! Nüüd ma üldistan natuke räigelt: Tenerife = Euroopa. Maroko = Pooleldi Aafrika, pooleldi Araabia. Tenerifes ei tülitata nii palju tänavatel, on puhtam jne.

0
0

Mina olen käinud Tenerifel, aga sellist wow efekt ma ei kogenud, nii et ma valiks Maroko :)

0
0

Minul paraku ei ole wow efekti ei Tenerifelt, ega Marokost. Olen hetkel Agadiris.

0
0

Minu Maroko kogemus on aastast 2002 umbes - ja see ei ole tagasikutsuv. Tenerife loodus, eriti Teide ümbrus, oli küll lummav. Ja kuna olen puhkusereisidel rannainimene, mitte basseini nautleja, siis Marokost mäletan, et rannas küll olla ei saanud (Agadiris siis), sest meie mõistes korralikku randa seal ei olnudki ja kohalikud hambutud kilavate silmadega mehed luusisid nn rannal ringi, nii et ei tihanud meie ennast sinna liivale pikali visata. Aga kuna kõik areneb ja muutub, siis võimalik, et täna on pilt juba hoopis teine.

0
0

Niipalju, kui mina omal ajal Maroko kohta uurisin, siis võib üldistada Tenerife=Euroopa=Agadir. Kui ikka ehedat Marokot näha tahta, siis Fez, Marrekech ja ülelpool asuvad linnad, linnakesed.

0
0

Tänud kõigile:) Ma ise olen suht rannainimene:) Kuna siin Eestis nagu nii ainult tuuseldan ringi, siis reisile minnes on põhiline rand, päike ja soe vesi:) Kas keegi oskaks öelda kudas on märtsis mõlemas kohas ilmad?

0
0

Ilma poolest on kindlasti Tenerife kindlam, hea võrdluse leiab siit http://tenerifesiesta.com/kliima.php#.UJmyD292tFs

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased