Marsruudid Gran Canarial?

Neile,kes on rentinud auto ja ise sel saarel ringi sõitnud: milliseid marsruute olete kasutanud? Tähh!

1
2

Saar peaks oelma piiavalt väike, et autoga kõik olulised kohad mõne päevaga läbi sõita.

0
0

Ma just mõtlen, et äkki need mägiteed on ise sõitmiseks liiga õudsed.

0
0

Tenerifel mitte nii väga õudsad va. tee Masca külla. Kuid siiski sõitmine seal mägialas on närvikõdi.

Tee Masca külla: http://cielonegro.ixine.com/wp-content/uploads/2007/07/masca-1.jpg

0
0

Siin veel pilte Mascast ja saare teistest kohtadest:

http://www.pbase.com/tomasz_marcinek/20070415masca

0
0

Tenerifel jah, aga Gran Canarial, jutt käib pregu sellest saarest ju?

0
0

Käisin just paar päeva tagasi Gran Canarial ja rentisime ka auto päevaks. Põhimõtteliselt on hea ülevaade sõita kohe ümber saare tuur, mööda rannikut. Palju kiirteid 120km/h. Mägiteed muidugi ka, kogu lääneosa. Aga väga kihvt on ja adrenaliini ikka jagub, mõnusad vaateplatvormid jäävad ka tee peale. Saare keskosas tasub ka seigelda,me võtsime osa näiteks jeep-safari-st,mis läbibki saare keskosa. Megakogemus jällegi.

0
0

Linnatibinale on ikka sõit mägedes elamusrikas ja kiirus kipub väga aeglaseks minema. Meesterahvale pakkus aga seal rallimine lusti laialt, mis sest, et mina olin aeg-ajalt merehaige.

Gran Canarial on tõusud-laskumised veel järsemad, kui Tenerifel - nii mulle vähemalt tundus. Keeruliseks võib osutuda ka parkimiskoha leidmine linnas ja kui see leitud - siis tillukesele parkimiskohale manööverdamine kaldpinnal (nagu seal enemasti on). Me sõitsime saare praktiliselt läbi. Osta kohapealt KORRALIK kaart ja tee ise marsruut.

0
0

Ma olen seda saart kuskil 4 korda ristipõiki läbi sõitnud ja ümberringi ka. Oluline on lihtsalt hommikul alustada, et valges veel kiirteele tagasi jõuaks. Kuna tegemist on saarega, siis väga ära ei eksi. Kui kuhugile ka jõuda tahad siis on oluline väga täpne kaart, eriti kui kaarti lugeda ei oska. Tüütuks võib muutuda ots San Nicolasest Agaetesse- vaade on hea kuid kole palju keerutamist on ja ühtegi asustust vahele ei jää. Aga võid endale sobiva otsida ka siit http://www.grancanaria.com/patronato_turismo/743.0.html

0
0

navigatsiooni seade aitab väga palju, mul aitas just gancanaril , jääb ringi ekslemine ära ja bensuraha hoiad ka kokku ja no täpsemat kaarti ei ole ka olemas kui gpsis

0
0

Kas Kanaaride kaart on gps-i (meil on Tomtom) Euroopa kaardipaketis?

0
0

Tomtom Go ja One sees on ka Kanaaride kaart kui on olemas lääne euroopa kaart nt. Madeirat või Küprost pole

0
0

No vot, oleks pidanud kaasa võtma, arvasin, et pole ja ei kontrollinud ka:(

0
0

No ühe päevaga ei sõida seal saart küll kuidagimoodi läbi :) Mägiteid on seal palju, enamus neist on kenasti sõidetavad ja pakuvad ka parajat adrenaliinisüsti meiesugustele lauskmaa inimestele. Hea kaart on kindlasti vajalik sisemaal sõiduks. Ümber saare tasub ka kindlasti ära sõita, vaated on ilusad ja teele jääb mitu mõnusat linnakest, kust läbi põigata ja läänepool on ka häid väherahvastatud randu. Marsruute võib valida mitmeid, näiteks lõunast üles Fataga poole v Santa Lucia kaudu läbi Tirajana ja sealt edasi R. Nublo suunas ja Moya kaudu jälle rannikule tagasi. Barranco de Guaiadeque on mõnus koht alustuseks, väge ilus roheline org, kus tee kulgeb oru põhja mööda, hea enne mägiteedele minekut kätt harjutada. Artenara kant on mägisem ja sealkandis on turiste kõige hõredamalt,teed ka natuke kehvema kvaliteediga ja rohkem kohtab väikesi varinguid teedel. Aga väga ilus kant.

0
0

üks tiir tee ümmber saare Moganist üles jne, teine risti läbi ja nähtud ongi, see nublo kannatab näha

0
0

Sai just 2 päeva tagasi seal rendikaga sõidetud. Marsuut peaaegu sama, mis nn. Saaretuuril. Hind ka sama, ehk rent + kütus 49 EUR. Ainult et autos oli meid 4 inimest, saaretuuril oleks see olnud 1 inimese hind. Marsuut siis järgmine: Playa Del Ingles- Aguimes- Santa Lucia- San Bartolomeo- Rock Nublo- Pico de Nuevo- San Mateo, seal siis lõuna rootsi lauas 9 eur inimene, Teror- Arucas (see vist ainus erinevus saaretuuriga, mis sealt läbi ei lähe, aga see on kuulus Gran Canaria "rummipealinn" koos vapustava katedraaliga)- läbi Las Palmase tagasi Playa Inglesi. Startisime hommikul 9.45, tagasi Inglesis kell 19.00. Kokku 200 km.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased