Matthias Hotel Apartments

Plaanis TopToursiga juuli lõpus peatuda nimetatud hotellis. Palun infot nimetatud hotelli kohta. Kuidas on toad, teenindus, toidud, rand jne.

Toad olid ok, lihtsad, aga puhtad, kõik oli olemas, alguses ei töötanud konditsioneer, aga toptoursi inimene võttis kohe hotelli omanikuga ühendust ning järmine päev sai korda miks ise ühendust ei võtnud? :) sest hotell oli töötajatest tühi, nägime omanikku kui võttis meid vastu õhtul, pahandas veel et nii hilja peale jäime, ning siis nägime teda teist korda kui välja kirjutasime muul ajal oli maja täiesti tühi, ainult väga toredad ning sõbralikud köögitöötajad :) üks päev undas hotellis minu meelest terve päeva signaal, aga mitte kedagi lihtsalt töötajatest polnud, et seda välja lülitada(ei häirinud sest hommikul läksime välja ja alles õhtul tulime tagasi) teeninduse kohta seega ei oska midagi öelda, bassein oli puhas kogu aeg, maja ise ka, tegemist väga väikese hotelliga, kus oligi tookord vaid heal juhul 3-4 eesti perekonda, kes tulid koos toptoursi grupiga linasid vahetati vist kord kaks nädalas toidud olid väga lihtsad, valik väike, aga kõhu sai täis(nb köögi töötajad olid väga hea kogemus- viisakad ja toredad ja aitasid igati infoga) leidsime seal kaks rannavarianti- üks suts rethymno poole kus olid suuremad kivid aga väga ilus muidu(adele beach?) ca 300m hotellist, ning teine veidi teiselepoole, vat nimi ei tule meelde midagi Rethymno Beach või palace(hästi suur hotell) - selle juurest sisse minna hotell on hea koha peal et bussiga rethymnosse sõita aga samas käisime korra ka jala :)

Turismimessil küsisin just toptoursi esindajalt selle hotelli kohta. Mina seda ei valinud, sest minu soovidele see ei vastanud. Hotelli ümber ei pidavat väga rohelust olema ja ei ole selline privaatne koht (igasugu teeninduskohad on läheduses).

Käisin lastega,väga tore oli,meeldis et olemas lastebassein just hoovis.Keegi ei vahtinud tänavalt.Söögid olid head,sai ka Kreeka toitu maitsta.Hommikusöögid olid iga kord samad-munad,võilevad,erinevad helbed piimaga jne.Hotell asub keskuses,ümber ringi poekesed,söögikohad,bussipeatus kohe üle tee.Mererand oli ca 400 meetri kaugusel,aga suht must,Rethymnos oli hea liivarand,lastega bussis ei loksunud,tellisime takso ca 5 euri läks üks suund.Köögitädi abistas takso tellimisega!Toaga jäime ka rahule,koristamas käidi iga päev,aga sel ajal parem toas mitte olla muidu ta koristab ainult seal,kus inimesi ei ole.Nädalas korra vahetati ka voodipesu.Me jäime rahule!

Hea väike 17 toaga hotell, toad teisel korrusel, basseinis soe vesi, tagasihoidlik, hommikusöök tavapärane: vorst, juust, muna, helbed, piim, kohv, mahalajook,kohupiim kompotid. Normaalne. Õhtusööki meil ei olnud (käisime iga päev väljas erinevates kohtades söömas, õhutsöögi hind umbes ühele 6-12 euri, oleneb mida sööd?. Meri lähedal. Poed ja tavernid ümberringi, väga- väga mugav! Töötajaid pole näha, keegi ei sega. Väga rahulik ja privaatne hotell. Kuumus 30-33 C varjus, päikese käes 42-44 C, isegi ükspäev saime rõdul päikese käes kätte 63 C. Ärge liiga kaua päikese käes olge! Olin seal 31.maist 2008 õpilasgrupiga.

TÄNAME Scandinaviantoursi, kelle käest me reisi ostsime ja nemad ostsid reisi TopToursilt. Erilised tänud meie giididele: Kati Vaitile, Marilyn Tääkererile, Marko Saarestikule!!! Kõik oli KREETAL väga hästi organiseeritud ja elu-olu käis nagu kellavärk-super!!!Kiitus! Kiitus! Kiitus! SEEGA SUURED TÄNUD TOREDA REISI ORGANISEERIMISE EEST KREETALE!