trip-krainetrip-ukraine-dark
Mauritius märts 2009

Piletid ostetud Ba ja Finnairi kampaaniast, kuupäevadeks 08.03.09-20.03.09 ,kas on veel samadel päevadel või perioodil minejaid?

Mis kell teil väljalend Helsingist on? Kas kell 8.00?

7590 EEK-i nägu, algusega Helsingist.

Kell 11.20 Finnair ,Londonis 12.35, Mauritiusele kell 15.40 BA.

Tagasilend sama, minek varasem.

Kuna Helsingist edasilend kell 8:00, siis oli tark võtta ka Tallinn-Helsingi lend. Aga nüüd targad lendavad 4.märtsi 6:20st - 5 märtsi kella 8:25ni, et üldse kohale jõuda... päris pikalt läheb.

Kas neid pileteid müüakse praegu ka?

Me ilmselt täpselt samadel kuupäevadel (hetkel piletid broneeritud), ööbimist olete uurinud?

Ööbimisi leiab peamiselt www.homelidays.com-ist, aga päris hea lingivalik ka: www.maurinet.com-ist.

Kuna 2-kesi, siis vaatame paari stuudiovarianti, hinnad 24-100+ EURi öö. Selge eelistus on basseini ja internetiga koht, sellise saaks 32 EURiga. Suurematel seltskondadel on eelised muidugi...

Äkki annad oma emaili, siis saaks paremini rääkida? Või võid ise mulle kirjutada, katrekase@hotmail.com

Ma lähen ka samal ajal ehk siis 06.03-17.03, mis koha ööbimiseks valisite? Vaatasin, et Cape Grade apratmendid on täita kõbusad. . . . Trip.ee palub postitajal edaspidi kasutada suurtähti ja kirjavahemärke!

Elamus, kas valisid majutuse välja? Meil minek veidi hiljem - 25.03 ja ka kahekesi, nii et stuudio sobiks.

Otimar,

kas 11.20 väljuvale lennukile jõudmiseks lähete hommikul 7.30 väljuva Tallinki laevaga + takso?

Selle aasta märtsis Mauritiusel olles oli tookord kaks suuremat püha, riigi 40 juubel ja igaaastane hindude Shiva peapesemise tseremoonia. See tähendab seda, et selle saare(väiksem kui Saaremaa) 500 000 hindut asuvad jalgsi teele saare keskosa poole, kust pühast järvest võetakse vett ja hiljem kodus pestakse sellega Shiva pead. Liiklus on sel päeval täielikult umbes. Kuna tänavad on väga kitsad ja enamus käivad jala, siis autoga liikumine on mõtetu. Lihtsalt infoks reisi planeerimisel. Ma küll kuupäevi täpselt ei mäleta, aga kel huvi, küll välja uurib.

Pühad 2009 kevad-talv 1-2 Jan New Year. Jan or Feb Thaipoosam Cavadee. 26 Jan Chinese New Year. 1 Feb Abolition of Slavery Day. Feb Maha Shivaratri. 12 Mar National Day. Mar or Apr Ougadi.

Tänud pühade info eest, me valisime stuudio http://www.appartementpetitprince.net, mida siin ennegi soovitatud. 2-ne stuudio 2 nädalat - 32EURi päev // 14 päeva = 448 EURi (deposiit 25% ehk 110 EURi).

Meil minek kolmekesi 6-ndal märtsil sinna ja tagasi sealt hakkame lendama 12.märts. Majutus veel valimata, kuid kuna laps ka siis midagi odavat ei julge võtta ja tahaks ikkagi ju mugavalt puhata.

Käisime 2008a. märtsis, ööbisime Impalas. Piiril küsiti broneeringut, printisin omaniku kirja välja ja sellest piisas. Omanik saatis takso vastu ja ära tulime ka tema tellitud taksoga, see oli ööbimise hinna sees. Majutus apartmendis (4 inimest/ majutuse hinnas ka takso-lennujaamast apartmenti ja tagasi) 782 eek-i/ öö. Apartmenti lähedal (u.150m) on kaks ilusat randa, põiktänavas on väga heade ja odavate toitudega restoran. Kellel rohkem küsimusi, võin meilile kirjutada- kirtsu@hot.ee Apartment`i kodukas: http://www.impalamauritius.com/

Lumimumm...kui vana laps on? Ma käisin 6-kuusega ja Impala`t võin julgelt soovitada.