MC Arancia Resort 5*

Kas kellelgi on selle hotelliga kogemust? Plaan minna juulis perega, meil ka väiksed lapsed. Oleks tahtnud võibolla rohkem Kemeris Euphoria Tekirova hotelli aga kuna see hotell tuli palju soodsam, siis jäime selle juurde. Aga kuna reisipakkuja on Tez tour, siis nende hotellide juures ei ole kahjuks kommentaare, mida muidu on võimalik Nova ja Go puhul näha.

Tez enda kommentaar on tõesti olemas aga tahtsin just nö käinud klientide arvamust. Sest Tez müüb kõvasti ka Porto azzurot aga kahjuks kõik kommentaarid selle kohta on negatiivsed (nt venelaste lärm, kehv teenindus jne) ma ei ole pirtsakas aga mingit kvaliteeti tahaks ikka. Ma saan aru, et 5 * ei ole võrreldav skandinaaviaga ja seda ma ka ei tee.

Vaata sellisest kohast nagu www.tripadvisor.com. Seal olemas üle maailma hotellide kohta just külastajate arvamused, mitte reisibüroode. Ise oleme enne igat reisi vaadanud sealt infot ja üldiselt on see mis seal kirjutatakse ka tõeseks osutunud.

Meie käisime Arancias eelmise aasta mais ja üldiselt võib rahule jääda. Täiesti tavaline hotell, tuba oli puhas, söögid ok ja teenindus ok. Palju oli vene rahvusest kliente, aga neid jagub igale poole:) Eks oleneb muidugi inimesest, kes mida soovib, meie mingit luksust taga ei aja ja minu meelest täitsa ok hotell

Meie nüüd siis Aranciast tagasi ja jäin täitsa rahule- söögid, teenindus, puhtus kõik ok. Meie toas tapeet seinas oli veidi väsinud, kuid mind see ei morjendanud :) Toidu valik oli väga mitmekesine ja maitsev. Ainult mis ei meeldinud oli mingi mahlaaparaat, mis tootis üli värvilist ja magusainetega vastikut jooki, isegi lapsed ei joonud :) Aga samas on nende kohlik cola, sprite, fanta, vesi ja alkoholist õlu, veinid, gin, vodka ja raki kogu aeg saada. Millestki puudust ei olnud. Mina soovitan hotelli, kui just ülimat ei nõua aga siis tuleks rahaliselt ka juba oluliselt rohkem välja käia.