Mehhiko foto- ja reisiblog - Mexico City - Cuernavaca - Oaxaca - San Cristobal de las Casas - Palenque - (small break in Cuba) - Taxco - Teotihuacan

Lahkusin Eestist 28. veebruaril 2009, mõttega natukene ringi reisida. Mingid sihtkohad olid ka välja mõeldud, aga üldiselt oli eesmärk lihtsalt "Eestist ajutiselt ära saada", mitte niivõrd maksimum arv riike külastada. Lahkumise hetkel oli mul ära ostetud ainult piletid Helsinki-Mehhiko-Helsinki, ülejäänud sihtkohad ja vajalikud lennupiletid otsustasin paika panna ja osta reisimise ajal, vastavalt, kuidas huvi on ja eelarve lubab.

Kuna reisin üksi ja seljakotiga, ilma hotelli-broneeringute ja paikapandud liikumistrajektoorita, siis perekond ja sõbrad olid natukene mures "kuidas ikka üksik naine niimoodi hakkama saab" ja nõudsid, et ma hakkaksin pidama vähemalt reisiblogi, et nad teaksid, kus ma olen ja millega tegelen. Tänaseks on see reisiblog arenenud reisi JA fotoblogiks, mida lugedes palun võtke arvesse, et ma ei ole elus kunagi blogi pidanud ja kirjandusannet ka väga ei ole :).

Kellel on huvi lugeda, kuidas kulges ühe 26-aastase isepaise naise impromptu reis Mehhikos, http://sshiksa.blogspot.com (märtsi ja aprillikuu sissekanded on Mehhiko kohta)

Tänaseks oleks ma Mehhikost juba lahkunud ja lisan teiste riikide reisifotosid ja -jutte nii, kuidas aega ja internetivõimalust on.

Väike nimekiri tänaseks läbitud riikidest, millest suuremal või vähemal määral ka lähitulevikus fotografeeritud postitusi plaanin lisada:

Mehhiko Kuuba Iirimaa Inglismaa (sh Wales) Maroko (hetkel olen) ..

Väike plaan on peale Marokos reisimist kas pöörduda tagasi Mehhikosse või lennata kuhugi Aasiasse. Eks näeb :)

Kiidusõnad, mulle isiklikult väga läks peale. Head reisi edasi!