Mehhiko

Nii, ei oskagi kusagilt alustada... Läksin jaanuaris hääletades üksi Inglismaale. Sain seal töö, elamise, sõbrad. Ja nüüd lähen augusti lõpus tagasi sinna. AGA tähtis on seilata ja mitte kohale jääda, juhul kui miski sind väga väga ei hoia seal. Õnneks või kahjuks...olen mina see kes saab ringi kolada ja näha. Tuli mõte, et kui lähen tagasi Inglismaale, siis hakkan teenima oma head raha seal jälle:D ja siis hoiaks seda ja läheks jaanuari kuus Mehhikosse! Ja muidugi üksi minnes saaksin ka hakkama, asi ei ole hakkama saamises üldse, vaid seltskonnas. Et juhul kui kellegile meeldib idee minna JAANUARI kuus Mehhikosse , siis võtke ühendust. Soovin leida seal töö ja elamise - nagu ikka :) Ja minek oleks loomulikult lennukiga:) Aga arvatavasti mitte Eest-Mehhiko, sest ei tea ka kas selliseid liine sõidab ja arvan et kui ka on siis üsna kallis...aga seda kõike muidugi saab vaadata ja organiseerida. Lihtsalt jah...kui keegi tunneb huvi, siis kirjutage :)

M.

Mehikos me küll ju tööd otsida ei taha.

Ei karda ega pelga kriitikat , või taolisi ütlemisi:) Loodan et ei pea paikka ja kõik läheb hästi. Olen vastuvõtlik ka asjadele mis ei lähe plaani päraselt:)

Need kes miskit kardavad istugu aga mõnuga kodus :D

Kusjuures enamustel on kohe halba öelda, aga paljud pole käinud seal kordagi. Ka pole mina sinna veel saanud aga minu arust on see vägaaaa lahe koht. Ja kõikjal on halba ja head! :)))

Dagoviking- Õigus!;) Kes kardab istugu kodus:D:D:D

Kui ma ei armastaks sedavõrd ratastel kulgeda, siis lööks isegi kampa ;) Enda kulgemine on ka ebamäärase pikkusega, kuid mitte alla aasta.

Hetkel plaan mul see aasta ikka Saksamaal olla ja jargmine aasta kuhugi mujale minna. Mul kais vahest labi peast motte kas Mehhiko Inglismaa voi siis Austraalia. Seega voime suhelda, et akki loongi kampa, et milla plaan minna palju inim tulevad kaasa jne.

Oleksin tulija, aga mitte tööd otsima vaid niisama seiklema...kas plaanis enne tööotsimiat ka maailma avastada?

Mina oleksin valmis sinna kolima ja leidma töö ja elu:) Siin Eestis ei ole midagi teha ja teiseks ma ei salli külma. Mulle nii meeldivad troopilised kohad ja kus on aasta ringselt ainult suvi. Mina muidu algul plaanisin suve paiku minna, siis saan raha kokku ja samuti lennukiga, aga ma ei tea, mis Minaa mõtleb. Mina olen igatahes käpp:)

Muide, ei saa mainimatta jätta ka seda , et Mehhiko on mu elu unistus:) Ma lihtsalt jumaldan seda kohta ja sinna ma tahangi jääda. Hüvasti Eesti ja hüvasti külmad ajad. Mehhiko on mu elu:)

Annu 86. Sul ilus unistus. Loodan et nüüdseks seal käidud . Voi akki jäidki sinna ? Ma lahen ja jään.