Mida eelistate broneerimisel, kas agoda, booking või hotels.com Tai hotelle broneerides?

Millist saiti eelistate ja miks on hinnavahe nii suur nendel? Kas peab midagi veel jälgima?

Kasuta HotelsCombined seal nad kõik olemas

Booking on suurim ja reeglina ka parim, sest odavaim. Ühtlasi laseb nende (desktop) mootor kõige paremini otsingut filtreerida (näiteks hostelivoodid välja filtreerida). Hotels Combined pakub samu kohti, aga miskipärast mitte kõiki, nii et otse Bookingust võib rohkem ja paremaid pakkumisi saada.

Miks miski on odavam, pole vast eriti oluline - kui kõik pakuvad sama hotelli, siis võta sealt, kus kõige odavamalt pakutakse.

tasub vaadata ka lisanduvid tasusi. Olen kasutanud kõki kolme, viimati Guadeloupe hindu võrreldes leidasin, et sama hotell oli hotels.com is odavam, süvenesin ja selgus, et sinna lisandusid kohapeal veel tasud, mis bookingul olid sees, kuigi maksud olid hinnas mõlemal.

Juhul kui bookingus on hotell olemas siis nende hind on 99% madalaim . Bookingu leppingud ei luba teistele portaalidele ega letist teha odavamat hinda kui booking . Bookingus genius annab tihti peale late check out ja muid häid asju . Tais bookinguga ei olnud mingit probleemi

Mina olen küll Aasias Agoda kaudu kõige soodsamad hotellid leidnud. Agoda on Aasia päritolu firma vist seetõttu. Hoiatuseks, aga Agodas bronnimisel olgu see, et nendel on vahel varjatult igasuguseid lisamakse (turismimaks, käibekas jne.) mis algses hinnas ei sisaldu. Seega tasub olla hoolikas, aga minu kogemus on Agodaga positiivne, korralik äpp ka olemas. Ahjaa, Agoda puhul võib vahel olla ka toa suuruse juures arvestatud ka veranda, rõdu surust mida ma Bookingu puhul pole tähele pannud.

Ise olen hotels.com pikaaegne kasutaja ja väga rahul. Hindade üle ma ei kurda, teiste pakkujatega täiesti võrreldavad. Lisaks pmst 10% alet tänu nende boonusprogrammile. Teisi (booking, Agoda, Expedia vms) kasutan siis, kui mul on vaja konkreetset hotelli, mida hotels.com ei paku või kui hinnavahe tõesti väga suur. Probleem on tekkinud vaid korra, kui õhtul lennujaama hotelli saabudes ei olnud neil minu ettemakstud broneeringust haisugi. Maksin siis uuesti letihinna (mis oli sama, mis ma olin hotels.com'i kaudu maksnud) ja saatsin neile meili. Hommikuks oli vabanduskiri postkastis ja raha arvel tagasi. Kusjuures paari päeva pärast kandsid nad mulle ka raha, mis ma hotellis maksin, ehk siis tasuta öö. Mis lisatasudesse puutub, siis ma ei ole pidanud hotellis siiani midagi juurde maksma. Viimane kord mainiti kohapeal tasutavat lisatasu Kuala Lumpuri hotelli broneeringul (pea samapalju juurde kui hotels.com'ile makstav raha), kuid hotellis ei küsitud midagi.

Makumakus: Mina olen küll Aasias Agoda kaudu kõige soodsamad hotellid leidnud. Agoda on Aasia päritolu firma vist seetõttu" Ma olen seda ka enne kirjutanud, aga mainin veelkord, et Agoda ja Booking on sama firma, kuuluvad mõlemad portaalid Priclinele.

Minu viimase aja otsingud ei ole kunagi Bookingut enam kõige odavamaks näidanud, hotels.com (ehk Expedia) mingil salapärasel põhjusel kipub odavam olema. Enne kindlasti Booking suutis 1-2 eurot odavamat hinda näidata vähemalt, nüüd on täpselt vastupidi olnud.

Aasias Agoda on tõesti populaarsem ja näitab rohkem vasteid, paljud pisikesed hotellid ja airBNB-d on liitunud ainult Agodaga. Kuigi omanik on tõesti Priceline mõlemal.

Otsing tuleks kindlasti teha hotelscombined lehel, on veel AsiaTravel, Hotelopia, Hotelsquickly jne, mis võivad pakkuda erihindu, mida suurematel saitidel pole.

Minu soovitus on liituda hotels.com Rewards programmiga ja tellida sellelt lehelt. Iga kümne öö pealt üks tasuta tähendab 10% hinnavõitu. Kui Agodas, Hotelopias, Bookingus on odavam hind, siis osta hotels.com kaudu ja saata neile otsekohe odavama hinna screenshot Hinnagarantii raames. Mulle on alati vastatud poole tunni jooksul ja antud tuba selle teise lehe madalama hinnaga (hinnavahe kantakse sendi täpsusega krediitkaardile tagasi). Seega saan hotels.com kaudu nagunii odavaima võimaliku hinna + tulevikus 10% alet Rewards programmi raames. Lihtsalt odavaima lehe kaudu tuba võttes jään sellest 10% lisaalest ilma. Muidugi peab olema nii palju kogemusi, et kõik toatüübid, hommikusöögid, tasuta internetid jne boonused täpselt klapiksid.

Teised pakkujad nagu näiteks Agoda võivad esmapilgul Bookingust odavamad paista, aga enamasti seetõttu, et - nagu Makumaku juba ütles - seesama Agoda varjab viimase hetkeni kõikvõimalikke lisatasusid, mis tegelikult ajavad kokkuvõttes hinna ikkagi kõrgemaks kui Bookingul, kes näitab kohe lõpphinda. Ühesõnaga, minu meelest on Agoda enamasti feik ega vääri vaeva. Aasias olen sealt reaalselt paremaid pakkumisi haruharva leidnud. Ebamugavast kasutajaliidesest rääkimata.

Hotels.com, niipaljukest kui ma seda vaadanud olen, on sedapalju kallim, et kümme prossa alet ei päästa seal küll midagi, see on lihtsalt silmakirjaks. Konkreetselt Tais on neil ka odavaid pakkumisi lihtsalt vähe. Oleneb muidugi sihtkohast ilmselt, alati võib olla erandeid.

  1. On vahe, kas otsida otse Agodast kui hotelscombined kaudu (see on kõigi saitide puhul nii tegelikult). Hotelscombined kaudu on tihti maksud sees kõigil, kes nendega vassivad (eriti Agodal) ja hind paari euro võrra odavam kui otse saidilt otsides.
  2. Võin kinnitada, et Agodas võivad hinnad olla lõpuks tunduvalt odavamad kui mujal. Loomulikult tuleb broneeringuga minna peaaegu lõpuni ja peatuda vahetult enne makse teostamist.
  3. Agoda peamine eelis on laiem hotellivalik. Pisikesed perehotellid ja mõnetoalised asutused on Aasias tihti liitunud ainult Agodaga, sest siis ei pea nad klientidelt ise raha võtma (Booking ja teised saidid sunnivad hotelli ise krediitkaardilt raha kätte saama, Agoda kaudu bronnides korjab raha Agoda Singapur või mingi taoline asi jääb krediitkaardi väljavõttele näha ja nad arveldavad ise hotelliga). Seepärast on Agodas ka oluliselt rohkem airBNB kortereid ja väga tihti, kui olen võrrelnud hinda Agodas ja airBNB-s, on Agoda hind tunduvalt odavam. Põhjust ei oska öelda, igatahes olen otsustanud bronnida Agoda kaudu.

AirBnb mainimine jätab mulje, et jutt on erinevaist hinnaklassidest. Ma räägin siin kõige odavamaist tubadest. Seda, mis kallimais kategooriais toimub, ma ei tea. Väga võimalik, et Agoda pakub mingit kallima otsa kohta suhteliselt odavamalt kui mõni teine.

Võimalik ka, et Hotelscombined vahe on kõigil, kuid Bookingu puhul paistab vahe olevat pigem Hotelscombined kahjuks - mitte otseselt samade kohtade hinna mõttes, aga valiku mõttes küll, mis kokkuvõttes võib ikkagi tähendada, et Bookingust otse saab parema pakkumise, kuna seal on suurem valik.

Agodaga mul positiivsed kogemused peaaegu puuduvad ka sellepärast, et enamasti ei viitsi ükshaaval nende pakkumiste läbi klikkimisega jantida lihtsalt selleks, et nende lõpphinda teada seada - eriti kuna enam-vähem iga kord, kui seda proovinud olen, olen Bookingust ikkagi leidnud märksa paremad pakkumised märksa vähema vaevaga. Tahaks oma ajaga midagi muud teha kui tundide kaupa Agoda saidil frustreeruda:)

Seda probleemi, et Aasias ei tahaks keegi kliendilt otse raha võtta, olen üliharva kohanud. Tavaliselt on makstud ikka kohapeal cashis.

to improved Mis hotels lihtsalt vaatasin 3 suunda 16-23jan Sharm , Alicante -, Phuket booking annab rohkem hotelle hinnad odavamad .

Kordan veel kui hotell on bookingus olemas siis seal on 99% parim hind , sest need kes on liitunud bookinguda on karmid leppingu tingimused ja nad kohustavad andma just bookingule parimat hinda või sama väärset . Samuti jäi silma et bookingus on toad olemas , hotels.comis aga juba kinni .

Ja sinu soovitus saata screen ja oodata raha tagasi ? Mis mõttega ? Raisata enda aeg selle tegevuse peale ?

Aga hotels.com mõned villad mida bookingus pole , see on vist ainuke plus :)

Chill, sõltub sihtkohast, reisimissagedusest, valitud hinnaklassist. See on lihtsalt minu tähelepanek, ma aastaid bukkisin peamiselt Bookingu kaudu, alati oli seal odavam hind. Aga minu jaoks minu sihtpunktides on see viimase poole aasta teema, et enam ei ole Booking odavaim ja hotels.com pakub sama hinda või on 1-2 eurot odavam võrdluses, nagu varem Booking oli.

Lõpuks on see kahe gigandi omavaheline turujagamine. Priceline (brändid: Booking.com, Agoda, Momondo, Kayak jne) ja Expedia (brändid: Hotels.com, Orbitz, Venere, Trivago jne)

Mina bukin üle saja toa aastas, mulle on see tegevus rahaliselt mõttekaks osutunud. Kuid jah, minu keskmine toa hind jääb üle 50 euro, seega kindlasti ei tasu see ära igas hinnaklassis ja iga reisimissagedusega.

Seda küll , ma samuti mingi aja tagant vaatan bookingule alternatiive . Aga hetkel kiiresti vaadates minu jaoks booking oli parem kui hotels.

hotels.com is koheselt riivas silma nende kaart . bookingu oma on mugavam kuna kohe olemas hinnad . ja mõned pisi asjad samuti häirivad näiteks bookingus kohe võimalus eemaldada otsingust voodikohad ja muu sarnane :) kuigi v.b ma ei oska hotelsi kasutada

Algajale booking vast kõige lihtsam. Isiklikult veedaan aastast vähemalt pool reisides ja kasutan enamusi eelpool mainitud pakkujaid. Mida rohkem bookid seda rohkem salapakkumisi ja soodukaid.

Tilulilud on igal saidil - Booking jändab oma Geniusega, Agoda mingite kupongidega, Hotels.com oma Rewardsiga ja mingite tasemetega. Lõppude lõpuks on pärast kõiki neid tilulilusid ja "soodustusi" tegu tavahinnaga ja neid tilulilusid saavad nagunii kõik kliendid, mitte mingid Geniused ja "ainult sulle ainult täna" kupongiomanikud. Booking on kõige mugavam, seal on kõige rohkem arvustusi ja kõige usaldusväärsem keskmine hinna hotellidel. Heameelega kasutaksin neid ka edaspidi broneerimiseks, aga nagu näha, on hindades piisavalt õhku sees ja nad võiksid püsiklientidele mõelda välja parema boonuse kui see, et kutsuda neid Geniusteks (nagu 95% teisi kliente) ja teha nägu, et see ongi parim, mida pakkuda saab.

Pikema broneeringu korral võib vaadata ka hotelli kodulehte. Paljudel kettidel on samuti oma "parima hinna garantii". Kui kuskil Bookingus või muul lehel on odavam kui otse nende kodulehel, siis lubatakse samuti sedasama madalamat hinda anda pluss veel 10-20% alet ja mingeid teisi boonusi (tasuta spa, laundry vms).

Tegin katsetuse ära, kuna päriselt vaja järgmiseks nädalaks tuba Bangkokis. Hotelscombined näitas hindasid järgmiselt enne ja pärast varjatud maksude lisandumist: Agoda 207 € 243,87 € Booking 238 € 281 € Hotels 216 € 255€ Expedia 216 €256 Priceline 238 € 281 € Otel 242 € 280,70 € Expedia näitas hinda Indoneesia ruupiates, kuna hetkel asun siin. Ma ei hakanud otsima, kus selle valuuta saaks ära muuta, ja arvestasin summa eurodesse kursiga, mis hetkel valuutavahetustes ehk 16000. Katsest selgus, et kõige soodsam pakkumine tuli läbi Agoda, mida ma kasutan ka kõige rohkem.

Näed, ma ka just võtan ühe lisapäeva järgmiseks nädalaks Bangkokis. Hotelscombined näitab eurodes: Amoma - 57 Agoda - 60 Booking - 64 Hotels.com - 64 Priceline - 64

Reaalselt broneerides jäi: Amoma - 57 Agoda - 60,60 (77% odavam, ainult sinu eksklusiivse kupongiga, yeah right) Hotels.com - 61,59 (ainult valitud klientidele, yeah right) Booking - 65 (tänane Kaval-Antsu hind ainult Genius klientidele, yeah right)

Veel aasta eest raudselt oleks Booking odavaim olnud, aga midagi on juhtunud ja enam ei ole. Agoda ja Hotels.com on sama hind ilmselt Tai baatides, mängivad kursiarvestusega eurodesse.

Hotels.com reaalne hind minu jaoks - 61,69 - 10% = 55,5 Kui viitsiksin, siis bronniksin nende kaudu ja saadaksin neile Amoma screenshoti. Saaksin reaalseks hinnaks 57-10% = 51,3 eurot Seda võrreldes siis Bookingu 65 Kaval-Antsu Genius euroga.

"Ijon Tichy Agodaga puuduvad mul positiivsed kogemused ka sellepärast, et enamasti ei viitsi ükshaaval nende pakkumiste läbi klikkimisega jantida lihtsalt selleks, et nende lõpphinda teada seada - eriti kuna iga kord, kui seda proovinud olen, olen Bookingust ikkagi leidnud märksa paremad pakkumised märksa vähema vaevaga. Tahaks oma ajaga midagi muud teha kui tundide kaupa Agoda saidil frustreeruda:) "

Agodaga on juba jupp aega võimalik eelnevalt määrata, et otsingutulemustes näitaks lõpphinda koos kõigi maksudega. Varem oli jah ainult ilma maksudeta ja ajas segadusse kui teiste pakkujatega võrdlesid.