Mida soovitate teha Tais? Phuket & Patong

Tere, palun kõigi abi ja nõu, kes on külastanud Taid, täpsemalt Puketit ja Patongi. Kuna tripis kõik Tai postitused väga vanad ja endal tuleb esmakordne Tai reis, oleks väga huvitatud kõiksugusest informatsioonist. Läheme veebruaris kaheks nädalaks 4se seltskonnaga ja veedame nädala Patongis ja siis nädala Phuketis :)

Milliseid tegevusi, vaatamisväärsusi, toiduelamusi kiidate?

Mille eest pigem hoiataksite?

Sooviks kindlasti Phi phi saarele sõita, kui kellegil ka sealse majutuse jms infot siis palun lahkelt jagada :)

Suured tänud ette!

1
2

Sukelduma ja/või snorkeldama, kui vesi ja akvaariumikalad vähegi põnevad tunduvad.

0
0

Kas see Tai reisjuht on tõesti NII kallis? Näiteks Phuketis on ju neid randu päris palju. Sööma tasub kindlasti minna. Kohalikke Tai toite pakkuvaid kohti seal ikka leiab.

0
0

mine lehele paradiisisaar.ee. Sealt leiad Jensi kontaktid, kirjuta talle ja ta annab sulle kõige paremat infot nii tegevustest, trippidest kui ööbimiskohtadest. :)

1
0

Oleneb, mida otsima lähed. Kui tahad aasia räpaseid tänavaid ja randu täis müüjaid, siis Phuketi piirkonnas on palju randasid. Phuketis ja Patong beachil olime eelmisel kevadel 2 päeva (õnneks). Siis 3 päeva Raya saarel, 2 phi phil, 7 Koh Lantal. Esimene oli üliilus, vähe rahvast, väike külaelu. Kokku 5 resorti. ( hommikul tuuakse päevaks pearanda hiinlasi, see oli ainuke pisut häiriv asi) Phi phi on armas. Soovitaks parima bungalo: rannast vasakule kõrge kalju all mererannal kõige viimane majake. Ahvid ootavad terrassil. koh Lanta on korviga mootorrattaid täis kalameeste saar. Rannaäär täis resorte. Sealt päevaseid Trippe tehakse kaunitele kaljusaartele.

Häid elamusi!

0
0

Ei saanud päris aru. Nädal Patongis ja nädal Phuketis? Kas on mõeldud Phuket Towni? Mida küll seal peaks nädal aega tegema? Targem ikkagi kuskil randade kandis olla ja päevaks või kaheks shoppingule Phuket Towni sõita. Kas Patong sai valitud odava majutuse pärast või olete lihtsalt möllu inimesed? Mulle tundus 2013 dets, et see Patongi rand on nii tillukeseks jäänud, et maha viskamise kohta polegi :P

0
0

Me olime Kata beachil joulude ja aastavahetuse paiku. Lapse parast otsisin sinna hotelli. Vaga monus rand, ei olnud ylerahvastatud. Patongiga vorreldes palju monusam. Ekskursioone müüakse iga nurga peal. Rawai kalaturul oli lahe. Saartele paadiga ja elevantsid jne Paikesekreemi mitte unustada!

0
0

kas ilma kreemita ei hakka päike peale?

0
0

:)

0
0

Tee omale teene ja peale Phuketil maandumist mine KOHE sealt minema! Äärmisel juhul ole seal 2-3 päeva ja siis võta laevapiletid ükskõik kuhu! Phi-Phi'le, Krabile, Koh Lantale - kuhu iganes! Tulin just sealt ja kahetsen siiralt, et raiskasin 4 ilusat päeva sellise mõttetuse peale nagu Phuket! Mitte üks rand ei kannata absoluutselt mitte mingit kriitikat võrreldes ükskõik millise saarega. Pirita rannas või Stromkal saad suvel venelastega võidu trügida niisama kah, selleks ei pea Taisse sõitma!

Patongi ainuke point ongi vist seksturism. Kata oli kole ja räpane ning vene pööblist nii ülerahvastatud, et polnud kuskile mattigi maha panna. Karon oli veel enamvähem, ju sellepärast, et ta suurem ja raskem täis lagastada. Mõtlesin, et äkki lõuna pool läheb paremaks, aga seal oli veel hullem! Eks inimeste nõudmised ja soovid on erinevad. Mina otsisin paradiisirandu ja Phuket pole kindlasti see koht, kust midagi ligilähedastki leiad.

Phi-Phile mine kindlasti mitmeks päevaks. Eriti meeldis mulle Phi Phi Long Beach ja jalutuskäik sinna läbi fantastiliste puumajakeste ala, lihtsalt super! Phuket oli selle kõigega võrreldes nagu mingi räpane täislagastatud odav vene kuurort. Ka Krabi meeldis tunduvalt rohkem, kuigi Ao Nangi rannad pole ka valge liivaga, siis kogu kohapeal olemise feeling jättis tuhat korda parema mulje, kui Phuket. Samuti saab 100 BHT eest sõita Railey beachile, mis on täpselt selline maaliline valge liiva ja kristallselge veega rand nagu postkaartidel näidatakse.

Minu sügav kaastunne kõigile, kelle Tai kogemus ainult Phuketiga piirdubki

2
0

Ahjaa, ja Phi-Phi'l soovitan Andaman Legacy hotelli: http://www.booking.com/hotel/th/phi-phi-andaman-legacy.et.html?aid=333369;label=phi-phi-andaman-legacy-mTx2nC6RUEWzNmMeoVMeKgS15514979488;sid=ac043aea7162fb2690435e876501894c;dcid=1;ucfs=1;srfid=4e9d963e7f6eb48a20c35ccc405cd4ee70b23b13X1#tab-main

Tegin saarele mitu tiiru peale ja valisin ma ei tea mitme erineva hotelli vahel. Tahtsin, et ei oleks liiga odav ja ei oleks ka liiga kallis. Sõbrad ööbisid kallimas basseinivaatega toas ja mei standardtoas ja jah, kallim oli muidugi parem, aga ka standardtuba oli väga OK. Puhas, ilus, vaikne konditsioneer, mugav voodi ja super asukoht! Eriti just asukoht, sest ta jäi peotänavatest natuke kõrvale, aga kuna PhiPhil on kõik niikuinii käe jala juures, siis see oli parima hinna-kvaliteedi suhtega hotell, mis ma leidsin.

0
0

Tere, olen uus Trip.ee-s ning planeerime ka esmakordset Tai reisi. Ainuke mis on hetkel kindel juba, et ei taha hotellides peatuda vaid pigem otsin rannamajakesi. Nagu aru olen saanud, siis paljud soovitavad kohapealt otsida? Kas netist broneerides tuleb hinnavahe väga suur? Planeerime vähemalt kolmenädalast reisi oktoobi-novembri kuus(olenevalt kunaseks hea hinnaga lennupiletid leiame).

0
0

Võiks natuke ka piirkonda valgustada. Need rannamajakesed ei ole üldjuhul üldse väga odavad aga vaadates teie reisiaega, siis võib nii ja naa neid leida.

0
0

Lennu võtaks Bangkokki või Phuketisse.. edasi liiguks rohkem erinevatel saartel ringi. Siiani need majakesed, mis netis olen leidnud tunduvad suhteliselt heade hindadega, sellep küsisingi, et kas kohe bronnida või saab kohapealt veel soodsamalt. Kõik ööbimiskohad alati ei pea kohe rannas asuma kindlasti(eelistaks muidugi randa), aga mida lähemal seda parem.Krabi kandis leidsin bangalod 400-600 bahti ringis. saared veel uurimisel,tuleb ka kindlasti ülevaade teha selle kohta mida näha tahame, siis saab kindlamalt otsustada(üldiselt üritan hoida kava vaba ja reisi käigus otsustada). Kindlasti tahame ära käia Pattayas.

0
0

Ega eriti neid silma ei hakanud,aga üks väga lahe koht oli PhiPhil...keskusest 5 min jalutada kalju jalamil hajutatud mitmed puu majakesed.Kuna mitmeid kordi sai seal mööda jalutada,siis jätsid väga ok mulje.Ega jah,neid eriti hüttideks nimetada ei saa,aga....

http://www.vikingnaturesresort.com/

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased