Mida teha 15 päevaga trajektooril NYC - Washington DC?

Tere,

Lendame abikaasaga suve lõpus 15 päevaks New Yorki. Plaanime võtta rendiauto ja talitada põhimõtte ‘vara üles, hilja voodi’ järgi – ühesõnaga, soovime näha võimalikult palju.

Soovime kindlasti näha New Yorki (Manhatten jms), samuti on soov minna Long Islandile ja käia ära Washingtonis.

Mida jõuab lisaks eelpool nimetatule veel näha, arvestades et liigume autoga trajektooril NYC – Washington DC? Milliseid kohti soovitate?

Ja kas tasuks käia järgnevates kohtades: Princeton, Six Flags wild safari (lõbustus- ja safaripark), Intercourse (Amishite maal), Alexandria (linnake Washingtoni külje all)?

Ja kas selle aja sees jõuab käia autoga Torontos ja Niagra Falls-i vaatamas? Kas üldse on lubatud niimoodi vahepeal riigist väljas käia Kanadas 2–3 päevaks?

Ette tänades, Undtug

Kindlasti soovitan Six Flags'i. Samas jõuab selle 15 päevaga teha ilusa round-trip'i mööda idarannikut Floridasse Key West'i ja tagasi. Kui kasutada ookeaniäärseid teid, siis vaatamist kui palju.

Tervitus trondheimist.esimese asjana sõitke torontosse. teletorn jne ,tagasitulles niagaasra juga ,six flags ning NY 3 päeva miinumim.selle ajaga midagi ikka näed ka põgusalt.Edasi siis nagu Washington .Edasi mööda rannikut kuni Key Westini välja . ja siis tulge vaikselt NY poole tagasi ---kui aega üle jääb...Ilusat reisi .Mel

Aitäh hea nõu eest.

Miks peaks esimese asjana Torontosse sõitma ja mitte hiljem? Kas Torontos 2 päevast kohapeal piisab?

Mida võiks teel Washingtonist Key Westini vaadata?

Või mida arvate, kas pigem valida Key Westi asemel Vermonti ja Connecticuti kant?