Miks otsite Trip.ee-st reisikaaslast?

Ärge siin "vihased sõbrad" nüüd kurjustama hakake, et veidi teemavälise jutuks võtan...Sinna küll aega veel, aga tundub, et sügisel pean minagi siit endale toredat reisikaaslast otsima hakkama. Ja lihtsalt tekkis huvi ja küsimus, et mis põhjusel otsivad inimesed (peale minu)endale reisikaaslast netist,võhivõõrast inimest? Kas tõesti ei ole tuttavaid, kellega minna?

Minu meelest on põhjused väga loogilised. Mõned näited: 1) ei suudeta kokku leppida sihtkohas 2) paljudel on raha probleemid 3) ei sobi reisistiil 4) inimestel on pered/mehed/naised ja seega eelistatakse nende seltskonda teistele 5) lapsed 6) paljud ei julge üldse a la Egiptusest kaugemale minna jne jne jne. Seega minu hinnangul siit reisikaaslase otsimine ei ole midagi imelikku, sest peaks rohkem mõtlema endale mitte sõltuma sõbrannade/sõprade otsustest.

Tõsi ta on,et raske leida.põhjusteks on puhkus,pere,raha,jne.Noortel kindlasti lihtsam.aga isegi siit raske leida.mis teha,kui minna tahaks aga ei leidu kambajõmme.?

samas seisus, et otsin reisikaaslast. Põhjus lihtne - lapsed suured (st ei viitsi enam vanematega reisida), abikaasal ootamatu töötuhin ja endal tungiv vajadus kasvõi nädalaks eemale saada ja patareisid laadida. Sõpradel muud mured: kellel rahamure, kellel laps haige, keda ei huvita ringikolamine, kellel töö.

uurisin just tund tagasi,oli veel kohtasi Hurgadasse 20.märts soodukas.Kas teeks ära selle otsuse,või on vaja mõtlemisaega?

miks hurgada ei sobi? Kas oled käinud või oli mõte valmis,et ainult Teneri-rife.Tasub vaadata viimaseid pakkumisi.Saab ka 4# hotelli üsna sobiva hinnaga.mulle sobiks 20.märts või siis juba aprilli kuu.märtsi lõpus ei saa.

Mul oleks plaan 11,aprill hurghadasse minna,kel huvi võib liituda.Pileteid oli veel ka,kui eile uurisin,tahaksin kiiresti ära broneerida,siis kindel et minna saan.

Aeg on märksõna. Sain just nädala vabaks kaubeldud ja väljasõit 20.märts on kahjuks hilja. 24.märtsil pean tagasi tööpostil olema.