trip-krainetrip-ukraine-dark
Miks pakub Estour reise 50% alla?

Kas keegi teab? Näiteks Lux Resort Capsis Kreetal on pakkumisel poole odavamalt. Kas tasub usaldada seda reisibürood? Mis toimub? Sõidaks meeleldi, aga kahtlen büroo heades pakkumistes.

Kui reisid on üle hinnatud ja maksejõulisi reisijaid pole, siis tuleb ju miskit teha, et ette ostetud lennukikohad ära täita.

Mina käisin Estouriga Türgis samasuguse sooduspakkumisega ja ei leia küll põhjust neid mitte usaldada. Mida pakkusid lubasid, seda ka tegid. Maksevõlga neil ka ei ole. Aga hotelli kohta uuri tausta ka foorumitest.

20-tuhande kroonisest kataloogihinnast (1 nädal) pole 50% allahindlus mingi niiväga enneolematu sooduspakkumine.

Estour on hea firma. Oleks vaba raha ja puhkust siis ei kõhkleks hetkekski ja lendaks sooja.

20k pole ka mingi näitaja. Kui ka 10-12k pealt alla tehakse, siis saabki normaalse pakkumise kätte. Ega pikaks ajaks ei julgegi ette osta. Nädal aega ette on paras ale juba ja nädalaga pankrot ka vast ei tule. Ok, hotellivalik pole siis vast see... Kes reisib hotelli pärast, kes huvitava paiga. Konkreetselt, kui mul on mingi reisile mineku mõte ja tean seda u. kuu aega ette, siis olen jälginud kogu aeg "turgu", et minna viimase hetkega sel ajal. Tähelepanek on see, et igasugu kampaaniad on tegelikult neile, kes saavad oma vaba aja järsku ja vaja minna. Kui enne pole "turgu" vaadanud, siis tundub, et hull soodukas ja kaaslane tasuta jne. Tegelikult on ikka sama hind, ainult vahepeal on see alghind näiteks 2* kallim.

Umbes kuu aega ette ja oled nõus selle summa korrutama kolmega/neljaga... (misiganes arvuga, olgu see arv või 3,14)?

Ei soovita kellelegi Estouri. Oma nädalasest reisist Estouriga Sharm el Sheiki veetsin neli ööd neljakesi kaheinimese toas koos kahe täiesti võõra inimesega. Ise magasin diivanil, kaasa rannatoolil. Probleem lahendati viiendal päeval ja ainult tänu tohutule protesteerimisele. Aitäh Estour!

Estouri hotellid on 1000 krooni kallim kui näiteks sama suguseid hotellid Novatoursis.

Aga ei ole nõudmist ja nüüd Estour tühistatud kõik Egiptusse reisid alates jaanuarist.

Oot-oot, Miss Secret? Millisest allikast sul sellised andmed pärit on, et Estour tühistas kõik reisid Egiptusesse alates jaanuarist?

Tänase päeva seisuga saad Estourilt osta 1. jaanuariks kolme- või neljatärnihotelli puhkusepaketi seitsmeks päevaks Sharmi ca 8770.-/ 1 in/ hommiku- ja õhtusöögiga.

    1. jaanuar kolmetärnine hotell Sharmi (7 päeva - veel 2 vaba kohta), hind: 5000.-/ 1 in/ HS+ ÕS jne... kuni hooaja lõpuni!

Hurghada hotellide hinnad leiad Estouri kodukalt.

Sultanja, siin on Estouri info kiri:

"Arvestades hetkel turismiturul toimuvat, st reisijate vähest huvi Egiptuse reiside vastu, informeerime Teid, et Estour otsustas tühistada kuni jaanuari lõpuni 2011 Sharm el Sheikhi ja Hurghada lennud, minimaliseerides ettevõtte riske. Jaanuaris teeme koostööd Novatoursiga, omades teatud arv lennukohti Hurghadasse. Paljud Estouri avalehel avaldatud reisipakkumised on Goadventure reisipaketid, mida Estour edasi müüb."

Olen selle kirjaga kursis, aga tundub ikkagi iga- aastane lendude kokkulükkamine ja rahakokkuhoid (jaanuar-veebruar).

Võtke pakkumised siis Tez-Toursilt ;)

Ei leia seda kirja kuskilt, Estour vahendab ka Tez-i. Kas kellelegi on teatatud, et reis jääb ära, või pakutud asendusi

Ja meenub aeg kui Estour ei tahtnud, et GA nende reise vahendaks....