trip-krainetrip-ukraine-dark
Milano Malpensas 40 minutit aega

Kas jõuab Eesti lennule kui lennu vahe Malpensas 40 minutit,tulen Madridist ja kardan väga maha jääda.

Tere!

Endal kogemus oktoobrikuu lõpust ja Madriidi asemel tulime Malagast ja ka edsi Estonian airiga. Kohe kindlasi ei jõua sa 40 minutiga...sest Malpensas on kaks terminali, mi asuvad teineteisest väga kaugel ja see põhiterminal on üks suur tohuvapohu...:) 2 tundi oleks vast normaalne aeg ümberistumises Milanos arvestada!!!

malpensas palud turvakontrolli jarjekorras ennast ette lasta, siis paris lootusetu ettevotmine ei pruugi olla. checkinn est airi lennule toimus varemalt gates. olen malpensast tallina paris mitu korad tulnud ja checkinn gates on vahel ikka vaga vahetult enne boardingut avatud. aga eks see 40 min yks spordiloto on

Kas lennud on ühel piletil või eraldi? Kui ühel piletil, on põhimõtteliselt lennufirma vastutus. Kui eraldi, siis oma risk. Juhtub sul äraantavat pagasit olema, pead selle ilmselt Milaanos välja võtma ja väljaspool transiittsooni uued järjekorrad ära seisma - 2 x passikontrol, check-in, turva. Sügav idiootsus oleks 40 minutiga riskida. Parem veeda päev või paar Milaanos ja laianda silmaringi.

madridi lennuk saabub terminali T4,kust terminalist väljub estonianairi lennuk,ainult käsipagas on

Estonian Airi piletikassa Malpensa lennujaamas on SAS Scandinavian Airlines piletikassa Terminal 1 2. korrus. Maapealsete reisijate teenindajad Estonian Airil on SEA-Handling Malpensa agendid. Reisijate registreerimine Estonian Airi lendudele mitte hiljem kui 45 minutit enne väljalendu. Check-in lauad on avatud 3 tundi enne lendu terminalis 1, väljuvate lendude saalis teisel korrusel tsoonis nr.7 (SAS ja airBalticu check-in laudade kõrval)

Malpensa on suur ja vastik, aga tavaliselt on ta estonian airi väljumise ajal küllalt tühi. Kiirusta ja palu ennast võimalikult palju ette lasta.Ega neile ei meeldi sind väga hilja registreerida, aga kuni lennuk pole ära lennanud, seni ikka saad. Soovitaksin lennukompaniile enne teada anda.

40 minutit ei soovita mitte kunagi mitte kuskil lennukite vahele planeerida.

Peaksin Milanos aega parajaks tegema 16.50 - 21.55 ... Lennud samast (1) terminalist ja pagas peaks rändama omal käel. Jätab selline ajakava aega ka millekski muuks kui lennujaamas istumiseks ja igavlemiseks? Kui "jah", siis paluks ettepanekuid.

Paraku see (irooniline?) link ei vastanud eriti mu ebapädevalt esitatud küsimusele. Teadmisest, et rongid linna väljuvad 2 korda tunnis või bussid 3 korda on vähe kasu kui pole teada kaua neil kulub kohalejõudmiseks. Pigem olid siin oodatud inimeste arvamused teemal kas paariks tunniks linna külastamine on võimalik ja ka ettevõtmise vaeva väärt. Lennujaamast jalutuskäigu kaugusel paistab igaljuhul vaid tühermaa (ootuspäraselt).

Malpensa on jah keset eimidagit :) Kas sul 2155 väljub juba järgmine lend või pead selleks ajaks kohal olema? Esimesel puhul läheb juba väga kitsaks ja ka teisel juhul on natukene kahtlane.

Põhimõtteliselt sa jõuaksid arvatavasti Piazza Duomole ning selle ümbrusesse natukeseks jalutama küll, mis iseenesest on ilus ja vaatamisväärne. Samas, tuleb arvestada, et see läheb maksma kaks tundi bussisloksumist ja €13 (umbes nii see edasi-tagasi vist maksis). Eks sa oma sisetunde käest pead küsima, kas sa viitsid. Mina vist loeks raamatut.