Millega kõige odavamalt Iirimaale?

Millise lennufirma kaudu oleks kõige odavam minna Iirimaale( Dublin)? . . . Trip. ee soovitab uuesti läbi lugeda: http://trip.ee/postitussoovitused !

www.ryanair.com Riga (RIX) - Dublin (DUB) 4 apr 33.33 LVL ~ 750 EEK + ~200 EEK buss riiase

Lisanduvad muud maksud ja kokku tuleb edasi-tagasi peaaegu 3000.-

  • siis Riiga sõit edasi-tagasi(400.-) Kas see ongi reaalne hind? Odavamalt ei ole võimalik? . . . Lause algab suure algustähega, kohanimi samuti!

Ei tea millised makus teil oli lisandud, mul preagu küsib panga kaarti numbrit ja hind on sama 33.33 LVL . Nii läheb kooku 1500 ja + buss 400.- 4 aastat tagasi lendasin www.blue1.com kaudu, broneerisin pileti paar kuud varem, väljalend oli Soomest.

Vabandust! Edaspidi olen tähelepanelikum. :)

Ryanairis lisandub kohvrile eraldi maks (edasi-tagasi u 500 eeku), siis kreeditkaardi maks.. online check-in maks.. Riiga bussiga edasi-tagasi 400.- on väga hästi saadud. Kui sa tõesti tahad konkreetselt seda 200 eegu bussi oodata, siis saab (see võib alles järgmine hommik minna). Peaksid vähemalt 600-700 krooniga pigem arvestama. Samas kõik võib väga hästi minna ja üliodavalt saada kogu reisi.

Ma ei tea, kuna sa kavatsed minna, kuid soovitan uurida ka Tallinna lennujaamast minevaid lende. Estonian air vist pakub koos lennujaamamaksudega piletit 3000.- eest edasi-tagasi. Pead ei anna.

Tere. lähen ise ka Iirimaale ja mina otsustasin , et üks odavamaid võimalusi on minna Tallinn-Dublin lennuga sirka 2600.-

Aga kui minna Ryanairiga ainult käsipagasiga? Palju see online check-ini maks on? Kas peab üldse online chekini tegema? Tavaline check in on tasuta? Vaatan, et Ryanairil odavad piletid, läheks hea meelega, aga ei ole ka kursis kui palju lisandub.

Olenevalt päevast ja pakkumisest on online check in 6 euri või tasuta. Tavaline check in on kallis, vist midagi 40 euri. Kui sa valid sobivad piletid siis lööb hinna alla reale kokku. Krediitkaardi tasu lisandub 5 euri ots ehk siis edasi-tagasi lennu puhul 10 euri. Käsipagasil on kindlad mõõtmed ja kaal mida ei tohi ületada või maksad trahvi. Soojalt soovitan siinsamas foorumis Ryanair teemasid lugeda.

Ryanairi kohta on foorumis tõepoolest palju inffi. Otsi aga. Kuid lühidalt check-in tuleb netis enne ära teha ning pardakaart välja trükkida. Lennujaamas seda teha on megakallis. Samuti lisandub hinnale eelpool mainitud krediitkaarditasu. Käsipagasit võib kaasas olla 1 ühik kaaluga max. 10 kg. Pagas peab mahtuma ka lennujaamas olevasse Ryanairi mõõtmisraami. Lõplik hind kuvatakse enne maksmist netis.