trip-krainetrip-ukraine-dark
millega minna götoborgi lõb. parki?

soovitage ...ja kus seal ööbida?kui reedel minna ja pyhap tagasi või juba neljap minna?

Lisebergi? No oleneb, mida te seal teha tahate ja kui palju selleks aega vajate. Lisebergi kõrval on selline koht nagu Universeum, selline teaduspark, kus saab füüsikaseadusi enda peal testida ja muul moel end proovile panna. Või troopikahallis päris vihmametsa tingimustes ringi uudistada. Jälgida vee teekonda atmosfäärist, liustikest kuni veekogudeni välja. Minul läks seal (kiirustades!) neli tundi. Lisebergi lunapark ise on SUUR. Seal toimuvad aeg-ajalt kontserdid, ameerika mäed on võimas kogemus, muudest atraktsioonidest rääkimata. Soovitan võtta aega pigem rohkem kui vähem, et puhkusest maraton ei kujuneks. Neis kohtades ei saa arugi, kuhu see aeg nii kähku kaob.

Majutusi on suhteliselt lähedal päris palju, tärnihotellidest külalistemajadeni. Uuri www.goteborg.se koduleheküljelt alustuseks.

göteburgi vast ikka tuleb lennata, tallinnast lendab sinna otse city airlines, täitsa mõistlikud lennuajad ja hinnad, väga sümpaatne lennufirma oli. ise läksin reedel ja tagasi pühapäeval, ajast täitsa piisas. majutusin kesklinnas hotellis, lisebergi sai mugavalt trammiga. soovitan osta göteburg card-i, millega on transport tasuta, sissepääs lisebergi tasuta (atraktsioonide eest tuleb siiski maksta) ja veel mitmed tasuta linnaekskursioonid näiteks kanalikruiis, mis oli väga vahva kogemus.

City Card tasub kindlasti osta kui viibite seal kauem kui 1.päeva. Kui on plaanis rohkem aega lõbustuspargis veeta siis kindlasti osta päeva pilet millega saab siis kasutada ükskõik kui palju kordi päeva jooksul atraktsioone. Nagu eelnevalt siin räägitud siis www.goteborg.se peal kõik info olemas loe ainult läbi ja tee oma kalkulatsioonid ja ajatabelid, et mida jõuad ja mida mitte.

aga mis ilm seal septembris ka on?

mis ilm septembris... kas enam veidramalt ei saaks.. puhub muutliku suunaga tuul... :P miks peaks rootsis ilm erinema eesti ilmast? ma kysiks siis, et mis ilm on septembris eestis?- sama ilm on ka rootsis (täna sajab, homme ei saja, temp. vahe köigub paari kraadi vörra). sa oleks nagu teab kuhu teise vööndisse minemas :P

miks sa nii tõre oled, inimene küsis lihtsalt, kas tõesti viisakamalt vastata ei ole võimalik või kui midagi öelda pole, milleks siis üldse sõna võtta. Said nüüd jälle oma vaimukust näidata. Lihtsas eesti keeles saab ju ka asju seletada, milleks nii ülbeks minna. Annuzka ole tubli, kindlasti tuleb sul ilus reis hoolimata ilmast ja vihastest kommijatest.

ma ei ole kyll see 23.23 aga ka rootsist, ses suhtes nagu pointless kyll kysida mis ilm siin on ja kas mitte eesti uudistes ei näita rootsist kaardi pealt??