Minek kuubale..

siis jaanuari keskel. teeks siis natuke eeltööd. Mis hinnatase on kuubal, toit, elamine(lähme omalkäel). Mida peaks seal kindlasti nägema?

Parimat

kui palju te lennupiletite eest maksite ja mis lennufirmaga lähete? Kus Kuubal täpsemalt olete? Võtate hotelli või kodumajutuse? Millise?

Kummaline arusaam on härrasel teemaalgatajal eeltööst. Või peaks teine lause olema "tehke siis minu eest natuke eeltööd"?;)

Eeltöö oleks võinud ikka enne piletite ostmist äkki ära teha... LP soovitaks osta, ilma selleta võib keeruliseks minna. Ise lähen märtsis.

Kuna endal ka minek 2008 veebr lõpus, siis tegin ise ka eeltööd ja võin öelda, et internetist leiab enamvähem kõigile küsimustele vastused. Alusta kasvõi Tripi Kuuba sektsiooniga - http://www.trip.ee/taxonomy/term/404 Üks hea inimene on seal pika loo kirjutanud erinevate soovitustega. Lisaks leiad sealt linke eestlaste blogidele, mis on Kuubast kirjutatud.

No ja mis seal pattu salata, eks Google andis ka ikka nii meeletu hunniku head infot, et ei olnudki vaja Tripist rohkem midagi üle küsida.

Aga hetkel nt. Londonist Virginiga round-trip (veebr 2008) ca 8.800 ja Tln-London-Tln Airiga 1.520.

Esiteks ei ole ma härra, kõigest preili;) Teiseks, piletid sain 9000.- edasi tagasi algusega tallinnast Kolmandaks, kindlasti teen eeltööd, kuid hetkel ei ole aega sellega tegeleda, kuna tegelen pulmade korraldamisga...hakkan abielluma peagi.. Parimat

Mis lennufirmaga on tegemist?Mul on ka soov minna kuubale.

Tegemist estonian air+ virgin atlantic;) Aga piletid ostsin reisieksperdist, kuna nemad vahendavad vahest väga häid pakkumisi;) Otsi ja uuri nende kodukat.

ise lähen detsembris ja ka reisieksperdist ostetud piletid tln-london-havanna-london-tallinn 11600.-

Ehh endalgi minek novembris sama hind mis viimaselgi ... Kas keegi on veel minemas viimastel novembri nädalatel?

Lähme Eesti Õhu lennuga 28.11 ja tagasi 17.12 Tln-London.Havanna

Meie siit kuubal siis 18.11-30.11

Hinnatase on umbes nagu Eestis. Kui lähed väiksematesse kohtadesse, võta kaasa shampoone kohalikele naistele. Minult Trinidadis küsiti, taheti vahetada imeilusate isetehtud kaelakeede vastu, aga olin just sel päeval koju jätnud neile kaasa võetud shampoonid. Trinidadi soovitan minna.

Kuubal käisime omal käel. Kokku läks 18 päevane reis kõik näkku mingi 25 000. Ööbisime peamiselt kodumajutustes, käisime ka siselennuga ühel imekaunil paradiisisaarel (seal sai ainult hotellis ööbida, kuna seal kohalikke ei ela).

Kui kauaks soovitate kuubale minna? kas 10 päeva oleks piisav või jääb väheks?

me läheme 14 eks päevaks!

Ostsin just piletid... 29.12 sinna ning 20.01 tagasi. natuke üle kolme nädala tuleb kohapeal. kus ja mis, seda veel ei tea :) Samas siin trip.ee-s päris palju infot, nii et ei tohiks eriline raketiteadus olla :) On sel ajal veel eestimaalasi kuubat väisamas?

Mina sõidan 9.jaanuar ja tagasi veebruari alguses. Reisieksperdist ootasin head hinda ja saingi edasi-tagasi ca 10 000ga. Puhkan ja harjun esimese päeva Havanas, edasi sõidan Pinar del Riosse ja siis võtan step by step ülejäänud saare läbi: Trinidad, Cienfuegos, Baracoa (suund on selline, tõenäoliselt ei ööbi suurtes linnades vaid avastame väikeseid külasid.)

Me oleme minemas 30.12 ja tagasi 15.01.

Kui paljukesi olete ja kus paiknema hakkate? :) toomas77@mail.ee

Kuuekesi saabume 1 jaanuar 2008 Amsterdamist Varaderosse. Plaanime seal kuu aja jooksul ka lähiriikides ringi kolada. Kellel huvi liituda vms vastutahtmist@hot.ee

kui tagasi, andke kohe teada. Me 5 veebruar minekul. Vaja värskeid elamusi ju meile jagada - eks