Mis ilm praegu Kanaaridel?

Plaanis nädala pärast minna, aga nägin oma ehmatuseks, et Tenerifel praegu 14 kraadi??!! On see võimalik? Kas Cran Canarial ka sama jahe? Palun kommenteerige, kes sealt just tulnud!! Ette tänades!

vaata www.meteomaspalomas.com seal annab viie päeva ilma. aga külmakraade pole veel märganud. me läheme ise 13.02 ja seepärast olen ka jälginud teemat. lubab küll pilvisust, aga 25 kraadiga. ja lohutan end sellega, et nagunii panevad ilmaga puusse. paar aastat tagasi olime nov. tenerifel. ennustati 20 tuuris, a ga ka varjus vedas 25-le välja ja ikka väga soe oli.

0
0

kohati varjutavad päikese suured rünkpilved. Praegu on siinmail ilm juba vägagi ok, keegi pole veel päikeseta jäänud ja ära külmunud. Gran Canaria lõunaots on veel muidugi kõige kindlam paik, Tenerife ilm on palju heitlikum

0
0

Ilm oli eelmisel nädalal enam-vähem. Kuurortis üldjuhul päike paistis enamuse ajast, aga väga tuuline. Kui päike pilve taga, siis tundus lausa jahe. Mägedes aga ikka suht külm. Jope võib julgelt kaasa võtta, pikad püksid ka. Playa de las Americas näitas termomeeter kõige rohkem +26. Kuigi ookeani ääres päevitades tundus 30 kanti, trehvas hea päev, tuult ka eriti ei olnud.

0
0

Tere,

Olen 01. - 08.aprill Kanaaridel, täpsemalt siis Maspalomases aga kindlasti annab väiksel saarel kurseerida ka Puerto ricosse (peaks ju hea tuulevaikne olema).

Aga tahaks teada, et missugused ilmad üldiselt valdavad seda saart selajal? Kuna lähen inimesega, kes hirmsalt tahab päevitada ja ilusaid ilmasid (nagu minagi) siis ta pabistab, et on halvad ilmad.. kuid kuidas on ilmad üldiselt olnud sel ajal seal?

Kõike head,

0
0

Üksainus küsimus seoses selle ilma kohta küsimisega. Kas juhul, kui on permanentselt +11 ja ladistab vihma sadada, jätate oma reisi ära?

0
0

Ilma kohta küsimine omab tähtsust, kui planeerida, mis riideid kaasa võtta. Säästvalt reisides vaja ju oma pagas võimalikult kerge ja väike hoida. Aga niisama uurides pista paar otsisõna google'isse ja leiadki mõne saidi sihtkoha ilmaennustuse kohta. Teiseks: isegi nii väikesel alal nagu on kanaarid on väga erinevaid ilmasid, isegi erinevaid kliimavöötmeid. Päikest soovides tasub võtta sihtkohaks need punktid, kus on läbi aasta päike ja soe kõige tõenäolisem. Need on siis saarte lõunaosad. Seega kui Maspalomases päikest ei saa, siis mujal seda enam sellel saarel. Kokkuvõtteks: ilm on selline nagu on.

0
0

Ei jäta reisi ära, aga nagu kasutaja Crow mainis siis säästureisi puhul on ka pagasikaal parajalt väike. Ehk kui ma tahan sinna pikkasid pükse ja mitu paksu jopet kaasa võtta, siis ma ei saa seda teha sest kaal ei luba.

0
0

Aprillis pole jopet vaja. Pole küll aprillikuus sel saarel viibinud, küll aga veebruari lõpus ja märtsi alguses. Päevane temperatuur on olnud ikka 20-30 kraadi vahel, ainult õhtul välikohvikus istudes võiks olla pusa. Aga poolhaigena Eestit sinna sõites on tulnud osta pool tosinat T-särki, et vahetada läbihigistatud särk uue vastu. Puerto Rico on vist kõige parema kliimaga (soojem) koht sel saarel. Mägedes ja põhjarannikul võib olukord olla erinev. Ja oh kurat, kuidas tahaks praegu Gran Canarial olla!!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased