Mis on check-in?

Mul on nimelt selline küsimus. Kuna ma pole veel kunagi lennukiga lennanud ja olen nendes asjades ikka päris võhik, siis ma tahaks teada, et mida täpselt see check-in tähendab? Kui loen neid postitusi, mis siis on, siis kõik räägivad, et check-in ja check-in, aga mina ei saa aru, mida see üldse tähendabki:P Siis selline küsimus ka, et olen kuulnud, et Ryanair-il on väga odavad piletid. Näiteks üks tüdruk lendas 250 krooni eest Hispaaniasse. See on uskumatu minu jaoks, et võib nii odav olla. Olen kuulnud, et Riia kaudu lennates tuleb nagunii odavam välja, kui Tallinna kaudu. Ma elan päris lõuna-eestis ning Riia on mulle lähemalgi, kui Tallinn. Niisiis, kas Riia kaudu lennates RYanairiga tuleb tõesti nii iodav, kui ma eelpool mainisin?:)

CI on registreerumine lennule. Pilet ostmine ei tähenda veel seda, et sa lendad. Lennufirmad müüvad alati rohkem pileteid (ootenimekiri), kui lennukile mahub ja kui sa õigeaegselt ei regstreeri end lennule siis antakse su koht kellegile teisele.

Aitäh, Antonio :) Nüüd sain minagi veidike targemaks.

Pileti hind sõltub ikka eelkõige lennufirma hinnastrateegiast. Ryanair on odavlennufirma. See firma kahjuks Tallinnasse ei lenda. Sageli võib olla odavlennufirma hind näiliselt odav, kuna baashinnale tulevad igasugused lisatasud otsa. Tutvu ise hindadega otse Ryanair kodulehelt: http://www.ryanair.com