trip-krainetrip-ukraine-dark
Mis toimub viimasehetke pakkumistega

Sel aastal kõik viimasehetke pakkumised ainult Tenerifele,Cran Canariale vaid mõni üksik ja seegi nii kallis. Eelmisel aastal otsisin just Tenerife reise ja ühtegi head pakkumist ei tulnud,kõik reisid olid Cran Canariale(sinna sai isegi 2990.-) See aasta aga vastupidised pakkumised-ainult Tenerife ei ühtegi Cran Canariat. Ehk oskate teadjamad kommenteerida,millest sõltuvad need pakkumised

Horizonil oli miskit ka Cran Canariale. Hinnad pole just kõige paremad.

Kas 3995 või 4995 kr pole hea hind? Aastaga on kallinemine ka toimunud (kütus).

3995.- oleks ju hea hind küll aga selle hinnaga pakutakse ainult Tenerifele.Cran Canariale kahjuks nii odavalt ei saa.Cran Canariale pole ka kaugemasse tulevikku(jaan,veebr.)midagi hea hinnaga saada(hea hind võiks olla nii alla 7000.-)Loterii ei rahulda....seda saaks ehk 6000.-

No eks nende viimasehetke pakkumistega ju ongi nii, et kunagi ei tea planeerida, mida-kuhu ülisoodsa hinnaga saada on... Tuleb teha valik pakutava seast või maksta rohkem :) Egiptusesse saab näiteks praegu ju ülisoodsalt.

Egiptust ei anna ka Kanaaridega võrrelda.Mina ei läheks isegi tasuta Egiptusesse,aga noh,see on maitseasi.

Aga ei olegi mõtet võrrelda kultuuriliselt väga erinevaid kohti.

Vt Kalevatraveli kodukalt paremalt soodukat Kaaslane kaasa x krooniga. Siis vaata Novatoursi kodukalt kataloogihindu (kampaania on jaanuariks-veebruariks) ja arvuta tegelik hind. Kampaania kestab 9. detsembrini. Avalda oma soov aadressil info@ovatours.ee, peaks veel läbi minema, esmaspäeval saad teada. Cran Canaria hinnad olid paremad kui Tenerifele. Nt 3* hotell AI 9000, 3* hotell HB kuskil 7000 kanti. Odavamaid ei vaadanud. (Otsisin just ise ka ja tegin nii, nagu ülalpool kirjas, pidime aegade tõttu valima Tenerife)

Minu kommnetaarid olid järgmised:

  • Kas 3995 või 4995 kr pole hea hind? Aastaga on kallinemine ka toimunud (kütus). Seletus: Minu arust on need hinnad väga soodsad.
    -ju siis vabukohti pole Seletus: Kui pakkumisi soovitud kohta pole, siis on reisid sinna välja müüdud või broneeringute tähtaeg pole veel ümber, et neid reise odavama hinnaga järelmüüki paisata.
  • Aga ei olegi mõtet võrrelda kultuuriliselt väga erinevaid kohti. Seletus: Mõtekas on võrrelda kultuuriliselt või olustiku poolest samalaadseid maid. Või siis on vaja püstitada mingi võrdlusmoment.

Aitäh infi eest.See on tõesti superodav Cran Canaria 3495.-

Kui Tenerife, eriti dets-jaan-veebr just ilma poolest, seetõttu ka sinna suurem tung teadjamate inimeste poolt. Enamasti 99,9% garanteeritud päike saare lõunaosas.

Mul pakkuda 2 piletit Gran Canariasse 1 inimene 3995+nimevahetus 800. 7 päeva, hinna sees lend ja stuudiotüüpi hotell, st et ilma hommikusöökideta, aga köögiga jne. kel soovi, olge väga kiired, sest bookingouse lehelt läksid need pakkumised kahe minutiga või kiireminigi.