Missugused jalanõud vees ujumiseks?

Kavas lapsega Türki/Kemerisse sõita (esimene välisreis soojale maale üle pikkade aastate). Lugesin, et seal on kivikliburand ja mõned kasutavad ujumiseks ujumissusse. Ise ei plaani neid küll 10 USD eest ostma hakata. Tekkis küsimus, kas tavaline võimlemis/tantsususs ei aja asja ära? Endal olemas tennised, aga mida lapsele võiks jalga panna? Uhiuusi lahtiseid kingi ka ei tahaks vette ligunema lasta...Palun asjalikke soovitusi.

Ma ei kujuta küll ette kuidas tennistega rannas olla on:) Türgis oli põhiprobleem minu mäletamist mööda kuuma rannaliivaga - selleks otstarbeks ikka plätud jalga. Aga lapsele? Ka plätud?

Kaubanduses on müüa kummist basseini sussid(sellised õhukesed, nagu kalossid, ainult hästi jala ümber). Sai ka kunagi lapselapsele ostetud , olid päris odavad. Need püsivad hästi jalas ja ei ole takistuseks isegi ujumisel.

Kemeris on tavalises poes müüa head kummisussid ujumiseks/vette minemiseks,hinda ei mäleta,aga küllap oli ikka taskukohane. Rand on tõesti kivine ja astumine valus. Minul on alati ujumissussid kaasas.

näiteks on nad nii odavad, minuarust paarkümmend krooni, neid saab siis siin ka pärast kasutada. Plätud kipuvad vees pinnale tõusma.

...ei soovita Sulle mõtet, et osta jalga midagi mõistlikku randa minekuks seal (Türgis kohapeal). triin 100 õigus, et Sharmis täitsa kohapeal müügis ja odavamad kui meil siin Eestis. Meie poodides on need ilusad-mõnusad jalanõud(100.- vist!pealt riidest ja tallad kummist) sihukesed "rannasussid". Hästi lahedad ja mugavad! Olen ka firma(Nice) omi näinud. Kuid kas ka lastele sama suguseid on? Vat pole uurinud(kui muud ei saa lapsele, siis ehk mingid vanemad riidest lahtisemed kingad ajavad asja ära sest riie kuivab rannas kiiresti ära ja mugavad kah). Plätasid ei soovita, kui tahad ujuda kah, sest need kaovad ju meres ära! Niiet uuri natuke meie spordipoodides elu. Päikeselist reisi!

Tõstan teemat ja küsin, et kas keegi on selliseid ujumissusse (täiskasvanutele) hiljuti näinud Tallinna poodides? Vaatasin mõningaid spordipoodide kodulehti ja seal paistavad sellised tooted mitusada krooni olema. Sooviks midagi odavamat... :( Varsti reisile minek ja tahaks ikka siit kaasa võtta need, sest pole kindel, kas seal koha peal üldse müüakse selliseid asju. Aitäh!

To schmidt

Viimati nägin Magistrali Koduextras. Hinda ei mäleta, aga suht inetud nägid välja - pruunid, tumesinised jm. Ise ostsin 2009.a. Kreetalt. Probleem oli ainult selles, et sisetallad tulid vees lahti.

On olemas Kaubamaja spordiosakonna ujumisriiete osas, kuid täitsa kallid on (peente kaubamärkide logode pärast ehk?). Ma ise ostsin endale kunagi Kreekast. Soovitangi osta sealt, kuhu reisima hakkad. Vaevalt et siit Eestist odavamalt saab, kui just mingit sooduspakkumist ei ole, kuid talvel ju vaevalt on.

Ma ei tea, mis on kallis. Ostsin 2005.-l korralikud Adi surfisussid 390.- eegu eest. Nad on mul siiamaani nagu uued, olgugi, et olen neid igal aastal 2-3 reisil kasutanud, mõni aasta rohkemgi. Samas millalgi Prantsusmaalt soetatud 5.- EUR-ised kaunad lagunesid esimesel kasutuskorral.

390.- on ikka väga kallis, kui arvestada, et vajan neid ainult selle reisi jaoks.

Mina ostsin SuperBoxist eelmise aasta lõpul vist 125 krooniga. Nägin selliseid poes mõned paarid alles veel ka selle aasta alguses. Ilusad, lillelised, kerged :) Materjali küll ei oska kindlalt nimetada, kumm päris ei olnud, mingi pehme plastmassisegu äkki. Aga peaasi - jalas hästi mõnusad.

Käisin Kristiine Superboxis, müüjad väitsid et neil pole kunagi olnud selliseid asju :D Käisin ka Hawaii Expressis, Sportlandis ja Rademaris ja kõige odavamad olid u 15 EURi. Ehk siis olen endiselt ilma...

Aasta oli siis küll 2007., aga sain neid nn ujumissusse samast Türgist hinnaga miski 10USD kanti. Ei olnud firmamärgiga. Töötasid, ei lagunenud.

Eh :)

Vaatasin nüüd kodus järgi, maksid 7.66 EUR-i. Ja muidugi olid nad müügil hoopis aiakalosside nime all :) Ega ma ei tea, milleks need papud algselt mõeldud on, aga mina ostsin nad igal juhul Egiptuse meres käimise tarvis. Ja sain Rapla Superboxist, peal märgitud maaletooja OÜ KoduExtra.

Noh pane veel paar ringi mööda Tallinna poode ja oledki sama palju kütust maha laristanud, kui kohe esimesest ettejuhtuvast Sportlandist vms spordipoest saadavad korralikud asjad maksavad.

Vähempakkumine.

Meie pere iga sussipaar maksis paar aastat tagasi 6.40 EUR - i.

Tegemist oli siis "Jegiptuse Supermarketiga" ja kui palju me neid veel välja oleme laenutanud - ei taha mõeldagi :)

to ixxx Mis kütust-jala käin ju, tegelt ka. :D

to Paabu1 Aitäh, uurin Raplast ja ka KoduExtrast.

Vaatasin täna, Kaubamaja spordiosakonnas maksid Speedo ujumissussid 17€ ja oli ainult kaks paari väikseid numbreid.

Egiptusest ostsin 25 kohalikku, eelmisel aastal .

OK jala siis jala. Respekt. Põhimõtteliselt olen ma üsna veendunud, et leiad odavad sussid ka kohapealt.