Mobiilside Austraalias

Kellel on kogemusi ja milliseid mobiilsideoperaatoreid ja diile soovitate? Olen augustis Gold Coastile mineja kuid see küsimus veel lahendamata. Tänud!

Kui m8tled kohalikku Austraalia mobiili operaatorit siis ma seal olles kasutasin OPTUS-pay as you go! See yks soodsaim v8rk.

0
0

on minu meelest yks asjalikumaid. Ise kasutasin seda nii idakaldal kui ka põhjas ja lõunas. Ja hind on suht soodne ostes 29.- dollarise paketi, mille nimi on Maxi Cap, saab sellega raakida 130.- dollari eest, mis kehtib kuu aega. Minutihinda ei tea aga endal pidaski kuskil kuu aega vastu, kohapeal ei teinud palju kõnesid, suurema osa rahast vottiski Eestisse helistamine.

0
0

Mina leidsin internetist otsides, et paljude pakettide puhul arvutatakse hinda poole minuti kaupa.

Siin on näiteks Vodafone'i ettemaksuga kaartide hinnad. Arvestatakse sekundi kaupa ja aega kasutamiseks on 60 päeva (paljudel on 30). http://www.vodafone.com.au/personal/plans/prepay/plans/index.htm

0
0

29 dollarse vodafone maxicapi kasutusaeg on siiski 30 päeva. 59 dollarise kasutus aeg on 60 päeva. Soovitaks ka vodafoni maxi capi. Mina tegein enamsti Austraalia siseseid kõnesid ja seda ikka andis kuu ajaga tühjaks rääkida.

0
0

Aga kas teil selle paketiga ka mingeid kokkupuuteid on olnud? http://3shopdirect.com.au/caps-plans/49-Cap

0
0

Kasutasin ise veits üle aasta seal optust. Kui 30 dollari eest laadida, siis saab kauem rääkida ja alati võidab lisa krediiti või essemesse. Omavahel optuste vahel on tasuta, kui sõbra nr paika panna (5 vist sai kokku lisada) naudi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased