trip-krainetrip-ukraine-dark
Mõistliku hinnaga ööbimist Londonis

Tere oskab keegi soovitad odavat ööbimiskohta Londonis. Hea oleks kui ei asuks väga kaugel kesklinnast (oxford st) aga infot võib anda iga koha kohta.

Tänud

Vaata selliseid saite: www.londontown.com/hotels www.priceline.com (kasuta: name your own price). Näiteks Westminster'i piirkonnas saab hetkel "best deal"'na 4* hotellis 1 öö (2 inimest) hinnaga $88 ehk 940 kr.

Uurisin nati seda name your own prise'i lehte. Et kas keegi on seda lehte kasutanud kah, et kas hommikusöögid on ka hinna sees? Ja kas hotelli ja tuba saab ka valida. Ei julge nagu niisama krediitkaardi numbreid anda seal?

Olen kasutanud! Tegu on nagu loteriimajutusega, kus saad panna ise paika piirkonna, sinu pakutud hinna ja hotelli taseme (tärnid). Kui sinu pakkumine antud piirkonnas mingi vastavatele tingimustele vastava hotelli poolt heaks kiidetakse, siis saad alles teada, mis hotelliga on tegu. Tuba valida ei saa, tavaliselt on tegu standardtoaga. Euroopa hotellid suuremalt jaolt on koos hommikusöögiga. Omadest kogemustest tulenevalt arvan, et tegu on väga hea süsteemiga, kes on väga populaarne just eeskätt USA's. Kui hotelle saab bronnida üle maailma, va siiski mõned riigid.

www.priceline.com - kuidas sealt osta hotelli kohta? Ei lase ju asukohaks Eestit validagi.

Aga miks sa pead Eesti valima, maailm on suur ja lai :P

www.priceline.com's vali New York koodiga "99999" ja siis saad teha ostu ära. Kuid aadressiks märgid oma Eestis oleva aadressi. Nii oleme meie pidevalt teinud. Ja see toimib. Tõesti ei saa seal valida Eestit, vaid ainult vist oli Kanada ja USA.

No oleneb, mis sorti ööbimiskohta otsid, kõige odavam variant on hostel. Kõige rohkem hosteleid leiad Bayswater'ist, mis asub väga lähedal (5 min bussisõitu) Oxford street'ist. Hinnad algavad £10 öö shared room'is. Hosteleid on erinevaid ja erinevates konditsioonides. Guugeldades leiad päris mitmeid hosteleid. Btw, West two hostel'ist ja Hostel 63'st (mõlemad Bayswater'is) leiad nii mõnegi eestlase, kes seal töötab :)

Tere!

Sain sünnipäevaks lennupiletid Londonisse ja läheme sinna koos elukaaslasega 21. aprillil, ööbimist vajaks neljaks ööks. Kuna eelarve on üsna napp ja rohkem tahaks aega ja raha panna vaatamisväärsustega tutvumisele, mitte ööbimisele, sooviksin informatsiooni odavamate ööbimisvõimaluste kohta (kuni 3000 krooni neli ööd kahese toa eest).

Oleks huvitatud ühest kaheinimese toast (eriti hea oleks, kui oleks ka kööginurga kasutamise võimalus) topeltvoodiga ja korraliku tualetiga, samuti peaks see koht sobima rasedale (suitsuvaba ja piisavalt puhas). Hommikusöögi soovi ei ole.

Olen siin kõik haakuvad teemad läbi uurinud ja vaatasin ka ise hostelite hindu, kuid kõige odavam variant, mis ma leidsin oli 3600 krooni neli ööd. Kuulsin, et kodumajutus võib odavam olla? Ehk teab keegi midagi soovitada?

On booking.com, hostelbookers.com, hostelworld.com. Leiad nii odavamat kui kallimat.

Tänud, vaatan kohe need üle. Leidsin ise ka ühe hea ja ülevaatliku ööbimiskoha otsingumootori eurobookings.com, kus ei nõuta ettemaksu ja hinnad olid üsna soodsad (lisaks veel sooduspakkumised viimastele allesjäänud kohtadele). Hetkel leidsingi sealt parima pakkumise: 2800 krooni kahele neljaks ööks, koos kööginurgaga.

Kuna vaadatud kohad olid kesklinnast liiga kaugel, on igasugused nõuanded endiselt väga oodatud! Kuna kõrgrasedal on vist keeruline metroode ja muude asjadega tunde liigelda, siis oleks hea, kui ööbimine oleks kusagil kesklinna kandis.

Londoni piires sõidavad metrood üldjuhul üsna kiiresti, tunde kindlasti ei lähe. Peaasi, et saad kesklinna ja seal võib juba jala liikuda (kuigi metroo säästab palju jalavaeva). Samuti on olemas overground ehk rongid, mis sõidavad maa peal. Metroos pole just palju õhku aga kuna iga rasedus on individuaalne, siis eks sa ise pead hindama, kuidas sa hakkama saad. Kuhu kanti su need kesklinnast kaugel olevad hotellid/hostelid jäävad? Äkki ei olgegi nii kaugel tegelikult. Btw, kõrgrasedana ei pruugita sind üldse lennukile lasta.

Kuulsin, et kuni kolmanda tsoonini on täitsa mõistlik ööbimist vaadata, muidu jääb liiga kaugele? Sõidu ajaks olen 6. kuud rase (vaatasin kohe järgi ja õnneks pole siis veel mingeid arstitõendeid vajal, et lennukile pääseda), kasutasin mõistet kõrgrase natukene valesti. Ma usun, et saan kenasti hakkama, terve raseduse ajal on enesetunne olnud suurepärane, mingeid komplikatsioone pole seni olnud, lihtsalt väsimus tuleb kiiremini peale, seepärast oleks hea, kui hotell oleks piisavalt lähedal, et väsimuse korral saaks päeval sinna puhkama minna.

Kuni kolmanda tsoonini on kindlasti ok, kuigi 2 tsoon on ka väga lai mõiste http://www.tfl.gov.uk/assets/downloads/standard-tube-map.pdf Ma soovitan, et vaata milline metroojaam hotellile kõige lähedam on (mida lähemale metroole, seda parem) ja siis kasuta seda kasulikku planeerijat, mis näitab täpselt palju aega läheb ja mismoodi saab http://journeyplanner.tfl.gov.uk/user/XSLT_TRIP_REQUEST2?language=en Edu! :)

Oh, super!! Suur tänu, vaatan kohe järgi! ;D

Leidsime ööbimise. See ei jäänud küll eelarve sisse, kuid mugavus sai võitu: Sohos neli ööd kahele topeltvoodiga toas 4000 krooni. Suur tänu kõigile soovituste ja nõuannete eest!

Oskab keegi aidata ? On plaanis minna 11–15 Märtsil Londonisse ja ööbida seal siis neli päeva, tahaks abi saada ööbimiskoha otsimisel hind võiks olla suht soodne sobib ka Hostel, See võiks asuda O2 kontserdihalli lähedal, ümbruses või vähemalt ühistranspordi peatuste läheduses :) Ja siis on ka küsimus transpordi kohta kuidas seal see liikumine(metroode,busside ja rongidega) on kas on võimalik osta mingi nädala kaart või midagi et saad sõita kuhu vaja ja nii ? et ei peaks ostma eraldi piletit koguaaeg.

Teie abile lootes, Kerli .