momondost pileti ost

Tere, aidake....soovin osta pileteid momondo kaudi, kui lend välja valitud ja vajutan "go to site" suunab ta mind supersaveri peale kus hind üle 100 eur suurem... proovisin seal kõik variandid- aga noo lubatud 513 eur näitab ainult momondo lehel- nii kui samm edasi- sada otsas..... mis teema sellega on, kas kellegil on kogemusi? Tänan juba ette.

Momondo on otsingumootor mitte piletite müüja. Arvatavasti on lennufirma piletite hindasid tõstnud või on antud piletid ära müüdud. Võid ju proovida cookied ära kustudada, kuid suure tõenäosusega sellest kasu pole. Samuti võid proovida ka muid kuupäevasid ehk nendel näkkab

Momondo ei pruugi jah alati näidata kõige aktuaalsemat hinda. Nt analoogne Skyscanner näitab hinna juures alati ka seda, millise seisuga see hind kehtib (nt kas aktuaalne hind või viimane uuendus 16h tagasi vms).

Aitäh, olin siis valesti aru saanud :) asun uutele otsingutele. Tahaks okt lõpp nov Phuketile ennast sättida:)aga, ei midagi soodsat...

Mässasin ise ka eile sellesama Momondo´ga. Minu tähelepanekud:

  1. Hinnad võivad olla oluliselt erinevad olenevalt sellest kas tahad osta ühe või kaks piletit. Ostsin eraldi piletid väikese vahega ja ka siis tuli teine pilet 30 euri kallim kui esimene. Lisaks on see paras risk, sest teise pileti ostmine oli paras närvide mäng. Leht oli ülekoormatud ja andis veateadet jne. Ehk on kasu kui osta 2 piletit korraga erinevatest arvutitest(itimehed muigavad vuntsi siinkohal eks:)

  2. Hinna kõrval vasakul pool on erinevad piletimüügi leheküljed. Erinevatel lehekülgedel on erinevad krediitkaardi tasud(19-45 eurot) Mina leidsin lõpuks sellise, mis krediitkaardi tasu ei võtnud.

  3. Kuupäevadega tasub kõvasti mängida. Päev siia-sinna võib hinda tõsta või langetada väga palju.

  4. Kui otsida otse pileti müüja kodulehelt, siis on hinnad kordades kallimad kui momondo kaudu ostes.

  5. Hinnad muutuvad kogu aeg. Tasub katsetada ja mängida kui on aega ja eesmärk on soodsamad piletid leida. See on nüüd koht filosoofiliseks aruteluks, et kui on aega pole raha või pole aega ja on raha või on aega ja raha...või pole kumbagi.

Suured tänud :) siin vahepeal juba jooksis kokku endal, sest proovisime tõesti erinevates arvutites ka ( las need itimehed itsitavad)ja üks sama sisestus ja jälle ernev hind :) :)

Kas keegi oskab öelda, momondos hinna juures vasakul üleval on estimated additional feed(hinnanguline täiendav tasu)Mis näitab 1checked in baggage 0-15 euri.Kas selle pagasi saan momondo kaudu osta?Ja kuidas?

Huvitav, ma proovisin praegu Momondos mitu erinevat otsingut teha ja minul ei näita kusagil sellist "estimated additional feed". Aga kui selline kiri tekib, siis arvatavasti on selle all mõeldud pileti broneerimise tasusid nagu krediitkaardi tasu jms. Täpsemalt saad seda oma krediitkaardi kohta vaadata, kui vajutad hinnast veidi kõrgemal vasakul asuvale lingile, millel joonistatud krediitkaart, kohver, iste jne. Seal on ilusasti nähe, palju mingi krediitkaardiga maksmise eest mingi firma tasu võtab. Aga isegi neid andmeid ei saa veel täielikult tõe pähe võtta. Minul on mitu korda tegelik kulu tulnud erinev sealtoodud infost (vahel ka positiivses suunas). Pagasit saad piletile lisada pileti broneerimise käigus. See tähendab, et seda ei tee mitte Momondo, vaid juba see firma, kuhu sa Momondo poolt oled suunatud piletit ostma.Põhimõtteliselt näitab see kiri, et ühe kohvri eest ühe lennu kohta pead maksma maksimaalselt 15 eurot (aga kui veab, võid saada ka 0 euroga). Pagasit võib lennule lisada ka hiljem nt. lennufirma kodulehel, kuid see võib tulla juba kallim (kuid samas ka mõnikord hoopis odavam). Suhteliselt loteriivärk on see.

Kuukivi: Hinna kõrval vasakul pool on erinevad piletimüügi leheküljed. Erinevatel lehekülgedel on erinevad krediitkaardi tasud(19–45 eurot) Mina leidsin lõpuks sellise, mis krediitkaardi tasu ei võtnud.

Kas oleks võimalik teada anda, milline neist krediitkaardi tasu ei võtnud? Oleksin väga tänulik.

Mina olen ostnud GotoGate vahendusel ilma krediitkaarditasuta.

Kas keegi on kasutanud momondost ostes ka Bravofly lehte? Ostsin sealt piletid, netis on väga negatiivseid teemasid seoses selle lehega. Broneeringu number ja ka e-piletite number tuli kenasti meilile(Confirmation of your flight reservation). Netis kirjutati, et lennufirma poolt peaks tulema ka mingi kinnitus. Kontrolli mõttes kasutasin seda bookingu koodi ja logisin lennufirma (KLM) süsteemi sisse ja meie marsuut ning nimed olid seal kenasti olemas (sain isegi lendude istekohad ära valida ja enda meilile e-pileti saata). Ainult see hakkas silma, et piletitel olev summa oli veidi suurem, kui see mille bravofly krediitkaardilt ära bookis ja maksmisviis oli seal cash. Kuna hakkan ostma jätkulende teisest kohast, siis tahaksin olla kindel, et selle teemaga on kõik korras. Kellegile kogemusi?

Flightfinder-st ka soovitav eemale hoida. Ilma lisatasu maksmata ei teavita nad sind lennuaegade muutustest jne.