trip-krainetrip-ukraine-dark
Mõned küsimused Miami ja New Yorki kohta...

Tere, meil on veebruari alguses (täpsemalt 2-19 veebruar) USA idarannikule minek ja tahaksin teadjamatelt mõned küsimused küsida :) Kuidas sel ajal tavaliselt NY-s ja Miamis ilm on? Kas oskate soovitada hea asukohaga, puhast ja võimalikult soodsat hotelli NY-s? Tahame nii NY-s (et sõita Washingtoni) kui ka Miamis auto rentida. Kus seda oleks kõige parem ja mitte väga kallis teha? Tahame sõita rendiautoga Miamist Orlandosse Disneylandi. Kui pikk teekond see umbes on ja kas tee peal on huvitavaid ning ilusaid kohti, kuhu peaks kindlasti minema? Soovime külastada kindlasti ka Key Westi. Kuidas seda kõige parem teha oleks (laevaga, lennukiga, autoga vms)? Kas Key Westis on hotellides/hostelites umbes samad hinnad mis Miamis?

See on vist praegu kõik. Võite anda igasugu soovitusi ja jagada kogemusi... Suur aitäh kõikidele abistajatele :)

Lugege 2008a kas oktoobri või novembri ajakirja JOY seal on pikk jutt koos piltidega ja interneti aadressidega Miami ja Orlando kohta

NY on külmavõitu, aga Miamis juba hea eesti suvi kui ainult nii niiske poleks. Meie jaoks veidi palav, aga talutav. Miamist Orlandosse 4 tundi sõitu ja oledki kohal. Key Westi jaoks võta terve päev muidu ei tasu ju ainult lõppu sõita ja tagasi. Mine ainult hommikul vara, näed rohkem ja ei pea ummikus istuma. Auto rendi kohe lennujaamast.. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

Kas on võimalik/mõeldav rentida Miamis hoopiski matkaauto/buss. Saaks 2in1, st nii ööbimise kui ka ringi liikumise. On kellelgi kogemusi?

Enne maksad ja siis saad hotelli nime teada - soodus!

New Yorkis oskan soovitada Brooklynis ühte suht OK hotelli kui ei ole oluline, et Manhattanil hotell oleks. Red Carpet Inn > http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g60827-d530296-Reviews-Red_Carpet_Inn-Brooklyn_New_York.html. Manhattanil on hotellid kindlasti kallimad.

Suvel maksis öö 100 daala. Talvel on ilmselt odavam. Metroo peatus kohe hotelli kõrval ja Manhattanile sõidab ca 15-20 minutit.

Orlando ligidal on üks tunduvalt huvitavam koht kui Disnyland :) Kennedy Space Center - sinna tuleks varuda terve päeva. Floridas on veel üks ilust linnake nimega Napels. Asub Mehhiko lahe ääres ning soovitan minna kui aega ja viitsimist on.

Ilm New Yorkis peaks olema talvel üsna meie omaga sarnane. Floridas 25-30 kraadi.

Soovitan ka seda saiti. Kõigepealt valid hinna, piirkonna ja siis maksad.

Juhtus, et asjaolude sunnil peatusime oma reisil 2009 kevadel mitmes erinevas hotellis, kuid viimase nädala veetsime Hawaii hotellis.Seda julgen soovitada. Väike, hubane, puhas. http://www.hawaiihotelmiamibeach.com/Hawaii%20Hotel%20-%20Photo%20Gallery.htm