Mõni neiu 25+ võiks tulla minuga Lõuna-Euroopasse chillima sügise poole :)

Ma tean te nüüd naerate selle kuulutuse üle aga las ma selgitan. Miks ma soovin reisile minna umbes omavanuse neiuga (ise sain hiljuti 30st mööda)? Sõpradel on sada häda, üks ei saa puhkust, teisel sündis laps, kolmandal naine nõuab 5-tärni hotelli. Ja üldse, mis ma reisin koos mingi teise mehega, natuke imelik. Ei rendi ju lõunamaal rollerit ja võta teda saba peale. Või kes peab kellele ukse avama või peavad mõlemad korraga lifti astuma? Hakkab üks koperdamine ja maadlus peale. Lõppude-lõpuks on mehed nagunii sead ja loomaga juba igasse hotelli ei lasta. Aga üks kena sõbralik ja hea reisitujuga neiu reisikaaslaseks, see oleks juba palju parem ja loogilisem. Nii et ärge saage valesti aru, ei ole vaja kohe ühe voodiga tuba, ei ole selline teema.

Kui see mure nüüd möödas, siis asjast lähemalt. Võib sõita autoga või lennata lennukiga. Võib kämpingus telkida ja võib hotellis lebotada. Mulle meeldivad sellised kohad nagu Itaalia, Horvaatia, Prantsusmaa, Montenegro, Küpros. Eesmärk on lihtsalt puhata, mitte kuskil klubis lällata või suurtesse linnadesse trügida. Ise olen sportlike ja puhaste eluviisidega, oleks enamus aega ikka enam-vähem kaine, rendiks tsiklit/rollerit, sõidaks ringi, ujuks, päevitaks, magaks öösel korralikult välja, etc, selline värk. Kõik on paindlik, kui ei julge näiteks tsikli peal istuda, ei sunni, ja külma vette ei viska.

Kui nüüd kellelgi tekkis huvi, tuleks kirjutada c0a80101@gmail.com või saata siin sõnum vms. Edasi võiks siis kohtuda ja saada tuttavaks ja vaadata, kas leiame ühise keele ja ühise reisiplaani koos mõlemale sobiva alguse ja pikkusega.

Muud nagu ei oskagi öelda, võtke heaks või pange pahaks. Hea kui leidub keegi, kui ei, lähen ise ikka ja annan hiljem teada, kuidas oli :)

Tere! Olen vist omadega hiljaks jäänud? ..Plaanin puhkust okt. lõpus - nov. alguses.. Asun Tartus.

Hei!Tean-tean, et see on juba täitsa vana postitus, aga see on väga toredalt kirjutatud, jääb silma! Tahtsin lihtsalt öelda, et edu Sulle, kusiganes Sa ka nüüdseks ei viibiks!