Montenegros 4 päeva ööbida põnevam Tivat või Budva või mõni teine kuurort

Tere

Puhkus Montenegros 4 päeva koos 1 aastase lapsega. Ise väga uudishimulik ja pole hotellis istuja tüüp. Majutuse valimisel, mis linna targemad soovitavad Tivati lähedal, kuhu hotell valida, et oleks palju põnevat ümberringi? Kuidas hinnaklass on väljas söömisel keskmistes söögikohtades?

0
0

Kotor ja hotell või korter vanalinna lähedale, mitte vanalinna. Vanalinn on öösel pisut lärmakas ;) Aga paar sammu vallikraavist edasi on saab juba magada ka.

0
0

Soovitaks ka Kotori, sealt saab juba päevaks minna Budvasse või Tivati soovi korral.

0
0

Ma soovitaks ka Kotori pigem. Väljas söömine on veidi odavam kui meil. Hea söögikoht Kotoris on Ladovina Kitchen and Wine Bar. Soovitan vältida ranna ääres promenaadil asuvaid söögikohti, need on pigem kallid ja toit on halb (a la kuiv üleküpsetatud liha maitsetute friikartulitega jms).

0
0

Kui Kotori söögikohtadest rääkida, siis kindel valik on Tanjga vanalinnast lõunas. Lihtne, odav ja palju suurepäraselt valmistatud liha. Koht on väike ja seega ei tasu väga hiljapeale jääda saabumisega.

0
0

Olime eelmisel aastal tivatis, auto peaks rentima siis näeb ikka rohkem. saab ka erinevatel matkaradadel käija. Tivatist üle mäeaheliku (oli vist 700m kõrge) kotorisse on matkarada. Sõitsime autoga 50-60km raadiuses ja otsisime matkaradu, ilusaid kohti.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased