Mootorrattaga Balkanil 2016- reisikiri

Kuna tundub, et reisikirjade alla nii palju ei vaadata, siis postitan igaks juhuks siia ka. Sai siis eelmisel suvel tehtud mootorrattaga kiire Balkani-tiir. Natuke aega tagasi said muljed lõpuks ka postituseks vormistatud. https://reinholdjasemud.wordpress.com/2017/01/22/kahel-rattal-balkanit-avastama/

Tänud jagamast!

2
0

Kiitus ja tunnustus ortograafia eest. Siin Tripis ei suuda paljud tüübid kahte lauset ka nii moodustada, et komakohad ja sõnavahed paigas oleks, rääkimata suur- ja väiketähe kasutamisest - selles blogis oli kõik paigas! Silm lausa puhkas. Edaspidi ootaks ehk rohkem isiklikku emotsiooni nendingute "see oli ilus euroopalik linn" kõrval.

4
0

Tänan lahkete sõnade eest!

Mis puudutab isiklikku emotsiooni, siis nii palju, kui seda oli, ma ka kirja üritasin panna, kuigi tagantjärele kirjutades ilmselt üht-teist ununes ka. "See oli ilus euroopalik linn" tähendab seda, et linn ei tekitanud minus mingit erilist emotsiooni, samas ma olin mitmetes kohtades ka nii vähe, et emotsiooni ei jõudnudki tekkida. Üldiselt tekitasidki minus rohkem emotsiooni just mitte-euroopalikud kohad.

1
0

Tahaksin veel Ida-Euroopa kaitseks sõna võtta. Siin blogis sõitsid poisid kogu idabloki läbi. Väga hea. See on vist erand, kui lugeda siinseid postitusi, kus tahetakse teada suvalise Hurghada hotelli kohta. No mida seal teada tahta - supermarket on igal pool samasugune.

Aga Sibiu või Zlin või Deva või žilina - linnad, mille nime keegi ei tea, asuvad autosõidu kaugusel. Kui natuke geograafiat ja ajalugu uurida, avaneb uus horisont. Ja seda me reisides ju tahamegi.

3
0

Mulle meeldib endale ka mööda maanteed reisida, küll autoga, kuid siiski :) Oskab ehk keegi soovitada, kust ma võiksin leida reisikirju autoga reisimise kohta näiteks soome keeles või ka inglise keeles. Olen googeldanud ja kardan, et enamus eesti keelseid juba läbi lugenud. Nendest saab reeglina häid ideid endale tuleviku jaoks. Siinkohal mõtlen peamiselt Euroopat kuna reisin tavaliselt koos perega.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased