Moskva metroopileti hind

Kas keegi teab palju umbes metroo maksab?

Pilet maksab 28rubla üks suund, aga on võimalik osta ka edasi-tagasi.

Teema on juba vana. Minek neljaks päevaks, kas keegi hiljutikäinutest oskab soovitada, milline piletivariant on mõistlikuim? Mingi Troika kaart on seal kirjas. Üksikpiletitega majandamine on vist väga tüütu. Ja saan ma õigesti aru, et metrooga Sheremetjevo lennujaama ei saa?

kiisukurr, miks googlet ei kasuta, vastus oleks sul juba käes?: https://aeroexpress.ru/en/m metrooga otse ei saa, lõpus tuleb linnaliinibussi kasutada, mis loksutab sind lennujaama mingi 30-45 minutit. aerokas on igal juhul kiireim (30 min) ja kui kohe edasi-tagasi pilet osta tuleb soodsam! üksikpilet metroos 30 RUB, tasub osta kümnekorrapilet, vist oli 280 või 300 RUB

@AndresR- Sinu hinnainfo on vananenud. @kiisukurr- kõige mugavam on sõita Sheremetjevo lennujaamast AeroExpressiga Belorusskayasse (lõpp-peatus) ja sealt siis juba metroosse ja endale sobivasse kohta. AeroExpressi edasi-tagasi piletid (1000 rubla koos juba 1 metroopiletiga) soovitan juba internetist nende kodulehelt ära osta. See on kõige soodsam ja mugavam variant. AeroExpress väljub lennujaamast iga 30 min järel ja sõiduaeg on 35 min. Metroopilet maksab 50 rubla, vahet ei ole hinnas, et kas ostad korraga 4 piletit või 10. Mina ostan alati ikka 10 piletit korraga, see on mugavam.

võibolla tõesti, olin seal viimati 2015 oktoobri lõpp

Osta Troika kaart, kõige muretum ja mugavam. Kaart maksab 50 rubla, lae kohe ostes sinna näiteks 450 rubla peale (kokku 500 rubla, hea ümmargune summa kassas arvutamiseks, saad 14 korda sõita ning see on vähem kui 7€). Üks sõidukord metroos Troika kaardiga maksab 32 rubla (0.43€) -- piletid on eurodesse ümber arvestades nii odavad, et pole suurt mõtet nende hinna ja sõidukordade üle arvet pidada. 50 rubla maksab metroo sõidukord üksikpiletiga, vähemalt nii loen mina Moskva metroo kodulehelt välja. Kaardi saad lahkudes soovi korral ka tagasi anda ning 50 rubla tagastatakse sulle (kaardil olevat jääki ei saa tagasi) kuid iseenesest 0.67€ pole eriti suur stiimul vastavat kassat otsima minna. Ja lõpuks -- tegelikult on metroo Moskvas ainus võimalus kiiresti ja mugavalt ringi liikuda. Ning metrooga saab tõesti igale poole.

Tänud vastajatele! Guugeldada ikka oskan, aga metroopiletite variante oli palju ja juhe jooksis kokku. Liiklemise koha pealt tahtsin kindel olla, et õigesti aru sain, et metroo lennujaama välja ei sõida. Nüüd on selge, et metrooga Belorusskayasse ja sealt Aeroekspressiga lennujaama.

Hetekel Venemaal. Moskvas maksab 50 rubla ja teistes linnades keskmiselt 25 rubla

ma kasutan Moskva metroos sellist abivahendit: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.metro p.s. metroos ka tasuta wifi