Motomatk Norra

Tere tere kõik see pere!

Meie siis otsustasime ette võtta motomatka läbi Rootsi Norra. Osavõtjaid on viis nelja tsikliga ja reisi pikkus mingi seitse päeva. Marsruudiks Stockholm- Arjäng- Oslo- Notodden- Evje- Arendal- Porgsgrunn- Drammen- Sarpsborg- Uddevella- Lidköpig- Mariestad- Örebo- Stockholm. Kavatseme telkida...

Kuna see on meie esimene motoreis, oleks tore, kui kellelgi oleks midagi tarka meie harimiseks öelda. teretulnud on kõik soovitused ja info:) Tahaks ju ikka, et reis õnnestuks. Eks oleme ise ka siin ringi "surfanud" aga motomatka kohta ei ole keegi nagu midagi kirjutanud.

Aitäh!

Kuna ei tea millal te sinna lähete, siis esimene asi mis pähe tuleb, pange riideid rohkem kaasa. Norra on mägesi või kaljusi , kuda keegi tahab täis ja ilm võib olla väga heitlik. Samas mulle tundub(ei ole nende kohtadega kursis), et te vist väga mägedesse ei satu. Minu arust Stokist Oslosse peaks sõitma suure ringiga, kuna see otse tee on küll väga lahja(a'la TRT-TLN mnt). Ise suunduks Oslo asemel Trondheimi, vaatamist kordades rohkem(ja ookean ka nähtud :P). Oslo ise mulle eriti ei meeldi, võibolla ootan mina linnast midagi muud. Telkimisega tasuks alati ka maaomanikult luba küsida. Neli sikklit hakkab grupijuhti suht häirima, nii et soovitaks igapäev grupijuhti vahetada (ka lõpumeest). Kindlasti tuleks kokku leppida mahapöörded ning peatused(vahel võib isegi tanklasse pööramine tekitada ohtliku olukorra). Kui soovite nautida sõitke aeglasemalt kui lubatud, kindlasti visake peast välja omavaheline kiirendamine. Kaasa võtke kindlasti karp kilu või heeringat ja musta leiba. No ja lugemist leiate http://www.emmk.ee/content/blogcategory/0/80/ ja ilmselt ka teiste motoklubide lehtedelt. Kuna ise biker.ee foorumi lugeja ei ole, siis võimalik, et ka seal on keegi viitsinud miskit kokku kirjutada. Nagu ma aru saan on teil ka seljakott kaasas, ärge teda siis toimkonnaga ära tüüdake, ta ju ka reisima läks :) .

0
0

Aitäh punkel...jah tõesti mina olengi seljakott:) Nu ma nelja mehega lähen, eks nad peavad mind just hoidma. No päris sinna tõsisematesse mägedesse jah ei satu, aga eks eestlase jaoks on küngaski juba vaatamisväärsus. Aga mõistuse juures kiirusega vannume sõita!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased