Mumbai hotellid

Hotellide kohta Mumbais on päris palju räägitud -... aga samas ka pole. Olge palun nii toredad ja soovitage mõnda ontlikku hotelli, mille hinnad jääksid 1000-2000 ruupia vahele.Oleks hea, kui saaks ette bronnida aga kui ei, siis pole ka hullu.Tänud kõigile.

Huvitav kas sellises hotellis on ette bronnida kavalam, kui kohale minnes ja tingides.Et kas on kohale minnes üldse kohti.Plaan minna 15.03 ja ühe öö Mumbais peatuda.

Käisime paar aastat tagasi Mumbais ja kuna hotelle eelnavalt kinni ei pannud, siis oleks äärepealt pidanud lageda taeva all ööbima. Käisime läbi pea kõik hotellid alates 5 tärni hotellidest ja lõpetades kõige jubedamate eeslinna agulite öömajadega ning kõik olid täis. Lõpuks oksjoni korras jubeda hinna eest õnnestus midagi saada. Seega soovitaks ette bronnida. Samas peale TajMahal hotelli plahvatusi võibolla olukord parem.

Mumbai on India kontekstis kallis linn. Mul ei ole kunagi õnnestunud alla 2 kuni 3 k rs tuba võtta. Alla selle on raske leida tuba, kus oleks western toilet ja puuduksid prussakad ning oleks puhtad linad. Vaata Forti kanti, Colaba on müügimeeste rohkuse tõttu raske rajoon. Sinna saab alati taksoga sõita, a 7 kr sõit.

Sain Victoria raudteejaama juures täitsa ok hotelli 1-ne- 1180.-rs,hotell Oasis. Kepiga turvamees uksel.

www.hotelnewbengal.com. üheses. Eks ta selline akendeta väike kirst oli, aga puhas ja odav. Koduleheküljelt hinnakirja vaadates peaks vast mõni toatüüp teie pakutud hinnavahemikku sobima.

Ööbisime Residency hotellis möödunud aastal, broneerisime Eestist. Neil on kaks maja. Kui selle hotelli kasuks otsustad, küsi tuba peamajja, sest seal tundusid toad avaramad ja puhtamad. Teises majas pakuti meile pisikest aknata ja kummalise haisuga tuba, aga saime selle ilma pikema vaidluseta ümber parema, peamajas asuva, vastu vahetada. Muidu oli hotell OK, töötajad abivalmid. Hind oli pisut üle 2000 ruupia.

http://www.hotelmanama.com/

Oli täitsa ok India kohta, kohe Victoria Stationi kõrval. Vist oli 1200 ruupiat 2-ne tuba. WC potiga, duss ja televiisor sees. . . . Trip.ee leidis ülesse klahvi millega suuri tähti teha ja lisas need postitja tekstile. Samuti pole me veendunud, et “ruupia” levinud ja arusaadav lühend on “rups” ning viisime sisse vastavad parandused. "Televiisori" levinud lühend on "telekas", mitte "telku". Järgmine kord ei pruugi me postitust parandada ja selline postitus rändab prügikasti!

Ise olnud samuti 4 korda Manamas ja võtnud enamasti superdeluxi hinnaga 2700 rs. Siis on enam vähem okei pärast seda kui linad lased 3x ära vahetada. Hetkel on Manamas hinnad tõestu 2000 rs deluxi eest. Alla selle taseme ei saa võtta, siis on ilma kondita urgas. Tundub, et hinnad on pärast terroriakti veidi langenud. Siiski India mõttes liiga kallis ja kui oled juba 4x käinud, siis küll enam linna sisse ei sõidaks, vaid paneks lennujaamast edasi Goa peale või mujale.

Sai ööbitud 1 öö Manamas, kaks ööd Residency's. Asukohalt pole vahet - mõlemad Victoria raudteejaama lähedal. Meile meeldis Residency rohkem - kuidagi puhtam ja soliidsem oli, teenindajad olid ka sõbralikumad.

New Bengal oli J U B E. Tiivikuga tuba maksis koha peal ostes 1150 ruupiat.

Outramit soovitan soojalt. Asukoht väga hea, personal vastutulelik, toad normaalsed. Konditsioneeriga toa saime koha peal ostes 1550 ruupia eest. Kodulehekülge hotellil ei ole aga telefoni teel saab nendega asju ajada küll.

http://www.seagreenhotel.com/ http://www.seagreensouth.com/ Asukoht on super; sisustus vana ja spartalik, aga kõik puhas; konditsioneer lärmas nagu põrguline; ookeanivaated! Mitte unustada nõuda! Hommikusöök hinna sees; pole kohvikut; wifi - 100ruupiat. http://www.ascothotel.com/ - ülihea, selle raha eest.

Juhus - lennujaam lähedal, mida muud seal teha, ei tea; http://www.theemerald.com/ Hommikusöök hinna sees, taimetoidurestoran; reisibüroo autodega; arvutisaal; kirju seltskond kogu maailmas.