Mure viisa taotlemisel

Tere.

Väike mure seoses WHM viisa taotlemisega. Asi nimelt sellest, et tegin lollusi ja sain omale Eestis kaela kriminaalasja seoses joobes juhtimisega. Täpsustuseks, et see on viimane kord, kui sellist lollust veel teen. Küsimus järgmine, kas keegi oskab öelda kumba pidi oleks mõistlikum käituda:

  • märkida ära, et selline asi on juhtunud ja et olen kriminaalselt karistatud ning jääda lootma nende mõistvale suhtumisele, või;
  • vastata küsimusele eitavalt ning jääda lootma, et see ei tule välja.

Oleksin tänulik, kui keegi teab kas omast kogemusest, kuidas käituda või lihtsalt soovitada midagi...

Tänud.

1
2

Vasta ikka ausalt. Kunagi ei tea, millal ja kuidas see valetamine sulle kätte maksab. Ehk kardad liigselt, et ei saa seetõttu viisat?

0
0

Ei soovita üles tunnistada. Nad on siin sellistes küsimustes päris karmid ja aus ülestunnistus võib kaasa tuua viisast keeldumise. Tunnen üht tüdrukut, kellele sai alalise viisa taotlemisel takistuseks see, et ta oli kunagi antidepressante tarvitanud. Seepeale taheti täiendavat infot, arstitõendeid jne ja kogu protsess muutus veel vaevalisemaks. Vaevalt, et selliseid asju muidu kontrollima hakatakse.

0
0

Kindlalt ausalt ära rääkida, sest kui see välja tuleb, et oled selle kohta valetanud siis nad tühistavad su viisa ja sa ei saa sinna enam kunagi, ja selline asi on juba mõnel välja tulnud ning on saanud igavese keelu. Samas tean inimest kes vastas ausalt, et on krim. karist. ja sai ikkagi viisa, vastas ainult täiendavatele küsimustele meili teel ja sai selle viisa. Ikka tuleb aus olla, muidu on hiljem jama.

0
0

Kuule ise olen ka krim karistatud :) Pole hullu keegi ei kontrolli seda ja kui kontrollib ütled et ei saanud kysimusest aru korrektselt :) edu taotlemisel ja ära põe

0
0

Aga mul läheb pehmelt öeldes süda pahaks lugedes, millise suhtumisega siin paljud on. Soovitavad valetada?? Mul on lihtsalt häbi oma rahvuskaaslaste pärast ja kahju, et te ei suuda sihtriigi vastu ausaks jääda ja oma tegude üle vastutust kanda. Ma südamest soovin, et sellised valelikud ei saaks kunagi sinna viisat ega oma jalaga seda võrratut maad puutuda!

0
0

Kallis Kukkel, mul on hea meel lugeda, et eestlaste hulgas on ka nii suure häbiprotsendiga inimesi :) Samas ei tasu kõike kohe väga isiklikult võtma hakata, muidu jääbki iiveldama.

0
0

Olen Kukkeliga ühte meelt! Kui tõde on nii paha, siis valel on lühikesed jalad. Ja kui tahad vale lumepalli alustada, siis võid pärast vale laviini alla jääda.... Muidugi oma otsus! ...siinkohal kirtsutan nina valevorstide peale!

0
0

Ütleme nii, et loll on see, kes vabandust ei leia.

0
0

Arvata on, et pole mõtet välja rääkida kui oled kohtulikult karistatud!! Kui räägid ei saa nagunii ju viisat(oleneb muidugi mille eest karistus)!

0
0

Mis mõte on valetamisel ja vassimisel ja sellega omale tulevikuks võimalik teiste riikide viisa võimalus ära nullida`??? Ei no lase käia siis, ehk ongi parem siis n-ö puhastuse mõttes vähem lolle liikvel.

0
0

Kui ta ilma valetamiseta nagunii kunagi ausi ei saa, siis on nagu m6ttekas valetada, vähemalt v6imalus viisa saada!!!

0
0

No kus sa tead, et ei saa? Ja kui ei saa, siis ei saa, järelikult seal ei ole tema koht. Vähemalt on võimalus siis mujale minna aga nii nullib ehk üldse oma võimalused ära. Need kes sellist võimalust kaalunud on võiks ehk siin teemas teada anda oma otsusest ja mis asjast sai.

0
0

Sa kirjutad alla dokumentidele , et oled vastanud õigesti ja ausalt kõikidele küsimustele.

Kui tuleb selline vale välja ,kui sul juba viisa käes ja siin...siis on mitu võimalust. Olenevalt millega sa hakkama said. Võid saada rahatrahvi, väljasaatmise või vanglakaristuse.

Tüüpiliselt saadetakse maalt välja ja sinu edasine tulevikulootustega viisataotlus ideed nullitakse ära. Muide , kun AU on ühes paadis USA ga siis, sinu arvete ajamised lähevad sinna musta nimekirja ka.

Sulle üldiselt pannakse MUST märk ,külge ja sinu liikumisi tööotsingutel teistes riikides jälgitakse.

Siis veel....kui te hakkate jurama ja tõmbate palju viisa ametnikke tähelepanu,siis hakatakse rohkem jälgima eestlasi üleültse.

Vanasõna ju ka ütleb, et Vala või inglile kapatäis peldikut peale...midagi jääb ikka külge!

Seega, rikkuge ära jah! Et kõik eestlased jääksid Eestisse virelema ja valedesse elama. Seega,kui ise ei saa..siis teistele ka ei anna!

Ja palun! Kui teie arvates valetamine ja varastamine ja muud kuriteod on normaalne ja loomulik eluks vajalik osa, siis palun jääge sinna oma Eestisse ja laske meil siin rahulikult elada.

Ma soovikin siiski ausalt inimestele silma vaadata ja öelda, et ma olen Eestis sündinud...mitte lüüa silmad alla ja häbeneda oma päritolu! Vahest aitab moto ,mille järgi minagi oma samme sean!

1.Oma lahkust võin lubada kõigile, 2.Sõprust mõnele, 3.Armastust ühele, 4.AU EI KELLEGILE!

...ja kogu jora valetamisest ja varjamisest käib minu 4nda eetika klausli vastu!

Nii, et päikest teie südamesse!

0
0

Krim asi joobes juhtmise eest tähendab seda, et sind on aasta jooksul vähemalt kaks korda sama asja eest (ehk siis joobes juhimise) karistatud. See on juba väike märk sellest , et kodanik, kes püüdlikult endale siin tuhka pähe raputab ja uurib, et kuidas oma"väikest" eskimust maha salata, tegelikult ei ole õppust võtnud. Kas see on mingi mõistva suhtumise koht? Tean, et USA viisast on hulga väiksemategi jamade pärast ilma jäädud (firmaomaniku võlg maksuameti ees-kuigi see võlg oli kohtus vaidlustatud -ja lõpptulemusena ka võit maksuameti üle, kuid viisa taotlemise ajal oli kreedidiinfo andmetel võlg olemas ja see oli juba piisav põhjus mõni aasta tagasi viisast keeldumiseks). Seega-elage oma elu ausalt ja reisige probleemideta. (Ehk ometi hakkab mingite rullnokside ajudesse ka jõudma, et igal teol on lõpuks tagajärg, mis võib sind elus jäädagi saatma). Njah-sai nüüd ikka mingi epistli moodi asi, aga mõnes mõttes see oligi point.

0
0

Tra kui tont jutt, kindlasti hakatakse sind teistes riikides jälgima tööotsingutel. Sellised parakad on peal?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased