trip-krainetrip-ukraine-dark
Mytrip´st ostetud Tln-Istanbul-Dubai lennu ärajäämine

Kes on veel ostnud mytrip.com kaudu lennupiletid, see 300€ miskit. Meile tuli email et Tallinn-Istanbul lend tühistatud (4-11.02 minek) Samas novembris sai käidud läbi Frankfurdi (Aeroflot), ja kõik oli ok, nüüd Turkishi´ga keerulisem olukord. Kas te nõuate raha tagasi, või proovite uusi kuupäevi saada? Turkish ütleb et peab suhtlema Mytripiga, Mytrip ütleb et peab suhtlema otse lennufirmaga..?

Lennufirma enda kodukalt saate flexible ticketi 30€ kallima hinnaga, kas tõesti on see raha väärt vahendajatega hilisemat jamamist?

erkij- milliste andmete põhjal on olukord Dubais kontrolli alt väljumas?

Kas oled kohapeal olusid jälgimas?

Mina olen ja võin veidi täpsemat infot jagada...

Vastupidi- tehtud testide koguarvust on positiivsed alla 2% ja nii on see olnud umbes sügisest peale.

Vaktsineerimine on täies hoos- tänaseks on vaktsineeritud pea terve Eesti jagu inimesi. Lisaks sellele puudub maskifoobia ja erinevalt Eestist ning enamus Euroopa riikidest toimivad meil nii ühistransport, üritused, koolid ja lasteaiad, restoranid ja praktiliselt kõik vaatamisväärsused on avatud.

Kahjuks teemaalgatajale head nõu anda ei oska. Tuleb pommitada nii Mytrip´i kui TK ennast, ehk kuidagi ikka laheneb. Tõenäoliselt Mytripi lisatasu eest saab muuta, aga kes oskaks öelda, mis ajaks..

Lendude tühistamine on suht kindlalt seotud nende lennuplaaniga. Ka DXB-IST ühendust ei olnud poliitilistel põhjustel pikka aega, nüüd jälle lendavad, aga kuniks esimene Turkishi lennuk Eestis maandunud ei ole, ma ise pileteid ei ostaks...

Mytripiga õnnestus raha lõpuks tagasi saada kui tegin taotluse pangale, sest oli tasutud Visa krediitkaardiga ja umbes 4-5 kuu pärast saabus raha kontole, muud tagasisidet ega infot pangast ei saanud.

Pank tahtis avalduse jaoks kirjavahetust, et olen saatnud Mytripile e-posti, et ei soovi nende pakutud lahendust voucherile, mida neile lennufirma oli pakkunud.

Õppetund see, et Mytripist rohkem ei osta, sest kui mingi jama, siis kommunikatsioon nendega ei tomi ja EU seadusi ei soovita täita.

Veebruari lõpus toimuma pidanud Tallinn-Istanbuli lend tühistati samuti ära - tundub, et Turkishi erinevaid sooduspakkumisi läbi Istanbuli ei saa väga usaldada.

Kuni inimesed järgivad siin kasutaja "killuk" poolt antud soovitust "kuniks esimene Turkishi lennuk Eestis maandunud ei ole, ma ise pileteid ei ostaks...", siis loomulikult tühistaksegi järjest lende. Ega lend enne ei toimu, kui pileteid on piisavalt ostetud.