Mytrip

Ostsin läbi momondo mytrip.com (enda arust) kaudu piletid. Meilile sain tellimuse kinnituse ja mingi reisidokumendi kus tellimuse andmed peal ja kirjas, et see tuleb reisile kindlasti kaasa võtta. Saatsin kirja flights@mytrip.com, vastu tuli kiri, et tegemist nende partneri platformiga ja link kuhu pöörduda saan. Kas kellelgil on kogemusi, et ostad enda arvates lennupiletid mytrip.com kaudu, kuid tegelikult tegemist nende partneriga? Kogu meilile tulev info on mytrip logodega. Kas lennupiletid ei peaks eraldi tulema? Reisidokumendis oli veel järgmine info:OY SRG Finland AB on teie pangaväljavõttel näidatud makse saajana.

Mytrip vahetas just mõni päev tagasi oma kodulehe platvormi. Ehk on kuidagi sellega seotud?

Mytrip-i klienditeenindus on olematu. 

Tahtsin lendu muuta kuid ühendust saada eesti mytripiga on võimatu. Inglise klienditeenindusele helistades suunatakse viisakalt eesti kontaktnumbrile +8000100814. Sinna helistades ütleb operaator, et see number pole kasutuses. Kui kodulehelt KKK rubriigist saadad teate, siis saad viisaka meili, et helista klienditeenindusse. Surnud ring. 

Pileteid saab ilusti kätte kui netist ostada aga kui muuta midagi tahad, siis ainus võimalus on uus pilet osta. Klienditeeninduse arvelt ongi mytripi piletid suti odavamad.