nädalaks päikest püüdma

Otsin reisikaaslast, üksi igavavõitu ja toa eest ei tahaks topelt maksta ka. On veel pakkumisi 15.02 reisidele(vt otsireisi.ee), see aeg oleks mulle kõige sobivam. Kas on ühinejaid? N62.

Kas on kellelgi tekkinud sama mõte ja soov, mis mul? 15.02. väljuvale reisile on viimased kohad, hind 458€ ühele. Kõne alla tuleks ka 17.02. reis sama hinnaga.

Mõte oleks, aga täpsemat selgust veel pole. Milline see pakkumine konkreetsemalt on ...reisifirma, hotell, toitlustus?

Kuna aega pole ja ma olen varem seal ka käinud, siis on antud pakkumine minu jaoks täiesti tavaline. Reisifirma TezTour, hotell Falcon Naama Star, mina eelistan HB, mitte AI, sest siis ei pea lõuna ajal hotelli tagasi minema. Ja mulle meeldib ka see, et hotell on keskuses ja liivarannas, võib-olla küll mitte kõige kõrgema tasemega, aga usun, et sobib. Paraku pean kohe broneerima, sest lennukis on ainult 4 kohta veel.

Mulle pakkus huvi pigem 17.02 Luna hotell koos hommikusöökidega 423.-

Soovin sòita 14,15 Sharm-i ja tore olex keegi leida.....olen 60 naine....

Eelistaxin ka pigem rahulikumat kohta kyll mere lähedal ja ilma hotelli lòunatta ega pea olema4-5* Nädalax päikest pyydma sest rohkem ei suuda.....

Etheelia, kus Sa varem olid? Ma otsisin ka reisikaaslast 15.02. väljuvale reisile, aga kuna olid ainult mõned lennupiletid veel, siis oli broneerimisega kiire. Nüüd olen üksi toas, aga kuna oli sooduspakkumine, siis hind on sama, mis mõnes kallimas hotellis kaheses toas.

Me ka minemas 15,02 Hotelli Panorama Naama!:)