Netipulk USA -s

Selline küsimus siis USA kohta täpsemalt: kas on olemas sellist netipulka, mis tuleks ilma lepinguta ja mis tagaks Interneti enamikes osariikides (tegelikult on küll eelkõige vaja Havai, California, Nevada, Oregoni ja Arizona osariike) ja mille eest saaks maksta näiteks päeva või nädala kaupa? Teine võimalus oleks muidugi loota avalikele wifidele, aga selles osas ma nii kindel ei oleks (kuskil Grand kanjonis või mujal rahvuspargis võib raskeks minna).

Huvitaks täpselt sama küsimus - kas on mõtet vahetatava SIM-kaardiga netipulka (praegu MiNT) siit kaasa võtta, et USAs olles sinna kohalik kaart sisse osta, või on kohapeal vaja osta ka kohalik pulk koos kohaliku SIMiga? Mis süsteemiga kohalikud rändurid netis käivad? :) Ainult wifi peale ei tahaks lootma jääda, Eesti elu-olu mugavus on nii sisse juurdunud juba, et igal vabal hetkel suvalises kohas saab netti minna. On seal samad võimalused? Rändame risti läbi kogu USA, alustame New Yorgist, lõpetame läänerannikul - kas sellisel juhul oleks tarvis mitu erinevat paketti osta kohalikelt teenusepakkujatelt või on midagi sellist, mis üle terve USA võrkupääsu võimaldab?

0
0

Haaletaja, sa ei pruugi netipulgaga Grand kanjonis netti saada, seal oled õnnelik kui telefonilevi üldse natuke jagatakse. Kindlalt on tasuta wifi kõikides McDonaldsites, samuti on elurajoonides üllatavalt palju ilma paroolita wifisid. Tõenäoliselt on kõige soodsam variant osta kohalik kõnekaart koos netiga ning kasutada oma nutitelefoni. Ise olen siiani saanud hotellide jagatava netiga kenasti hakkama.

0
0

Vaba wifi on väga levinud - kõik maanteel olevad söögikohad ja bensiinijaamad ja motellid vähemasti. Ise käisin viimati Läänerannikul tuuritamas ja kõik ööbimised broneerisin kohapeal ... Kordagi ei tekinud probleemi, et oleks pidanud vaba netti otsima. Tasuline internet oli vaid Vegase hotellis mis ei küsinud kuurortimaksu vms ja LA Marriotis .... Arvan, et te ei jää hätta

0
0

Kui minna kergema vastupanu teed, siis kõige odavam on osta free WI-FI decoder. See toimib igal pool, ja tasub ennast igati ära. Lihtne kasutada,kui õiged seadistused paigaldatud. http://www.wifidecoder.com/ Neid vidinaid on kümneid variante, odavamad maksavad alla 20€. Otsib kuni 1km raadiuses üles kõik signaalid.

0
0

Ehk on abiks: www.abroadband.com ;)

0
0

Ülaltoodud wifi dekooderi lingi kohta ma ütleks (enne kui keegi seda nüüd õhinal ostma tõttab), et see on tavaline WiFi vastuvõtja (törts võimsam kui tavalised), millele on siis lihtsalt netis tasuta saadaolev häkkimissoft kaasa poogitud ja reklaamkirjad juures, et hüper-super-mega. Täpselt sama mudel täpselt sama Linuxi softi-lisaga maksab eBays 17 naela - nagu karram isegi kirjutas, et tegelikud hinnad on väheke teised :) Siiski see häkkimisprogramm suudab enamikel juhtudel toime tulla vaid "eelmise põlvkonna" ehk WEP passwordidega, kuid täna kasutatakse nii siin- kui sealpool suurt lompi siiski juba valdavalt ainult WPA või WPA2, aga neid saab lahti ainult brute-force'ides (või tuleks ette anda .txt fail kõigi sõnade ja kombinatsioonidega, mida programm siis vurinal läbi katsetaks - aga... see ei ole ju reaalne :) Samas ilmselt paroolivaba võrgu leidmiseks ja kasutamiseks on selline võimendi ok, kindlasti oluliselt tublim kui laptopi enda vastuvõtja. Passwordide häkkimiseks... not so much. Ajad on edasi läinud.

Üritame kohal olles ennast kurssi viia kohaliku kõnekaardi põhise andmesidega, pärast siis kirjutan, kas läks üldse seda vaja või saime McDonaldsite wifidega öömajad broneeritud ja "ootamatult" teele juhtuvate vaatamisväärsuste taustad uuritud. Mul on lihtsalt väike tõrge nende tasuta/paroolita wifide suhtes, meil on vaja öömajade broneerimiseks tõenäoliselt krediitkaardiandmeid sisestada jms privaatsemaid netioperatsioone teha, mille pealtkuulamist/vaatamist väga ei tahaks võimaldada, sestap oleks huvi just kõnekaardiga vm väheke turvalisema ühenduse vastu. Päris paranoiaks see tõrge õnneks veel arenenud ei ole, seega saame ilmselt ka vaba wifiga hädapärased asjad aetud :)

0
0

Mina ostsin olemasoleva (EMTist ostetud) netipulga jaoks AT&T DataConnect SIM kaardi. Hinnad leiab siit: https://buyasession.att.com/sbd/Common/ShopRatePlans.action ja praegu on nad sellised:

DataConnect Day Pass 100MB $15.00 DataConnect Week Pass 300MB $30.00 DataConnect Month Pass 1GB $50.00

Enamasti töötas, aga US on suur riik ja seal on piisavalt kohti, kus levi lihtsalt ei olegi mitte ühelgi operaatoril.

Osta saab seda suvalisest AT&T esindusest, aga kuuldavasti pidi ka näiteks WalMartides olema.

0
0

Need peaksid sobima iPad-ile ju ka?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased