trip-krainetrip-ukraine-dark
New York-is hotellid.

Tere, äkki keegi oskaks soovitada mõnda head taskukohast hotelli NYC Manhattanil või seal ligidal?

Merilin, kui NYCis midagi taskukohast tahad, siis ehk tasub kiigata hoopis hostelite poole. Hotellitubade hinnad laias laastus alla 2000 krooni öö naljalt Manhattanil ei lähe, hostelis on võimalik oma uneke ära magada 300-600 krooni eest öö. Hind sõltub hosteli puhul enamasti asukohast, sellest, mitu inimest korraga toas jne. Googelda, võrdle hindu ja siis juba lihtsam otsustada. Big Apple hostel peaks olema päris kesklinnas, veidi eemal, 103. tänava kandis peaks ka midagi olema.

Priceline, priceline, priceline.

Ise ööbisin Flathotelis ja maksis küll umbes 2000 öö, aga seda kolmele. Hotell oli kohe Timesi väljaku juures st kõik kus vaja sai jala käidud! Pole nii hullu midagi - iseasi muidugi mis kellegi jaoks taskukohane on?! New York keskmise eestlase jaoks odav vast kuidagi ei ole :(

Soovitan samuti kasutada priceline "name your own price" võimalusi. Ise olen ööbinud NYC 100-150 dollarit öö ja see kahel. Pean tõdema, et kõik hotellid on olnud 3-4 tärni hotellid.

Mina olen alati parimad dealid siit leidnud http://www.roomsaver.com/

Olen olnud hotellis Red Roof Inn Manhattan, broneering tehtud aadressilt https://www.applecorehotels.com. Olime 3-kesi neljases toas, tuba korralik ja normaalse suurusega. Kõik vaatamisväärsused olid käe-jala juures, näiteks Empire State Building ümber nurga. Keda huvitab shoping, siis Macy's on lähedal. Jaanuaris 2009 saime hinnaks 3 ööd ~6500 kr.

Olen ööbinud Latham Hotellis. http://www.thelathamhotel.com/ Super hea asukoht, viienda avenüü ja 28 tänava ristis, madisson square kõrval. Nii et igale poole kiviga visata. Praegu on neil järgmise aasta alguseks supersooduspakkumine ka, ööbides vähemalt 3 ööd, tuleb 69 USD 1 öö, kui tuba ilma wc-vannitoata, wc-ga 129 USD + maksud. Lihtne hotell, veidi kulunud, luksusi pole, aga telekas ja külmkapp olemas. Mida rohkem ikka vaja, kui hind Manhattani keskpunkti jaoks ikka supersoodne. Teenindajad sõbralikud ja vastutulelikud, kui jõudsime keskpäevaks hotelli, saime kohe toa, mitte ei pidanud kella 2-ni ootama ja lahkumispäeval saime ka kohvrid ilusti 1 usd eest 7-ks tunniks hoiule anda, kui kell 12 ennast välja tsekkisime. Kasutasime seda aega Metropolitan Museumis käimiseks, see sealt jalgsi nii 30 minutilise jalutuskäigu kaugusel, Tsentral parkis.

Me ööbisime 3 ööd Manhattanil Times Squaril hotellis Milford Plaza, 110 dollarit öö- keskus ja kaubamajad kõik jalutamistee kaugusel, asukoht super!!!