Nikaraagua - kuidas kohale saada...

Tere, Plaan detsembris nikaraaguasse minna. Kuidas oleks odavaim variant kohale saada, eesmärk oleks võimalikult vähe aega ja ümberistumisi sellele kulutada. hetkel tundub, et 15-16kEEK võiks hakkama saada, kuid kusagil siin foorumis keegi rääkis, et suutis 15k eest seal ära käia ja 2 või 3 nädalat elada...

Detsembris väga odavalt on päris keeruline, eriti, kui seda alles praegu ajama hakata. Sealse kandi lennunduskeskpunkt on ikkagi San Jose. Ise saigi käidud nii: Tallinn-Praha (CZA) ja Madriid-San Jose (Costa Ricas) Iberiaga. Eeldab minekul ühe öö veetmist Madriidis. 15.000 on sel ajal regulaarlendudega väga normaalne hind. Tšarteritega ehk kombineeriks odavamalt, aga neid ei uurinud. Saab ka Lufthansaga ja üle USA/Kanada. San Josest on Nikaraaguasse juba käkitegu. Ah jah, vabandust, eelnev jutt käis Nikaraagua kohta. nikaraaguast ei tea ma tegelikult midagi.

0
0

Nicaragua piletid leiad koige paremini travelocity.com kaudu

Finnair Tallinnast Helsingisse, sealt American Airlines Pariisi ja Miami kaudu Managuasse: kokku 1000 USD (teatud paevadel).

0
0

1000USD tuli seal nagu ühe otsa hinnaks...

0
0

Meil siin on sarnane mõte (detsember->nicaragua). Kas leidsid juba piletid? Ehk on häid vihjeid?

0
0

ei leidnud, Ei tea veel selle reisi aegu, mis seal toimub. Mingi firma, reisiekspert vist, pakkus ~16.5k londoni ja houstoni kaudu.

Ise olen leidnud amsterdami ja houstoni kaudu kõige soodsama. algul KLM, siis american airways.

0
0

Condor pakub Frankfurt-San Jose (Costa Rica)-Frankfurt pileteid hetkel kuskil 680€ kanti (5.-24.12). Sinna Tallinn-Frankfurt-Tallinn paar tuhat otsa ja kokku kuskil 13 tuhat piletitele. San Josest saad Granadasse Nicaraguasse u 10 tunnise (täpselt ei mäleta) bussisõiduga. Martinairiga tuli Amsterdam-San Jose-Amsterdam kuskil 780€. Lisama peab veel Tallinn-Amsterdami ja v.v. osa. Otsi veidi, küll leiad sobiva variandi.

0
0

Osta Estravelist edasi-tagasi pilet Miamisse 7050 krooniga, vt: http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15&show=uudised&id=1328 Miamist Managuasse saab edasi-tagasi otselennu hea planeerimise korral umbes 3000 krooniga. Kogukulu siis 10 000 ringis edasi-tagasi või natuke peale.

0
0

see viimane oleks täitsa asjalik. seoses sealsete ilmastikutingimustega lükkame sõidu edasi seekord.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased