Nordica ja LOTi koostöö lõppeb suvel 2019 ?

Homses Eesti Ekspressis on artikkel Nordicast, kus muuhulgas on mainitud, et "11 Nordica CRJ-900 reaktiivi huugab taevalaotustes sõbraliku LOT Polish Airlinesi jaoks".Iroonilisel kombel tuli just täna info, et alates maist alustab LOT nende lennukite väljavahetamist oma Embraeride vastu neljal liinil:https://www.routesonline.com/news/38/airlineroute/282472/lot-s19-regional-jet-crj900-aircraft-replacement-plan/Arvestades, et ka üks TLL-WAW lend läheb LOTi Embraeride tiirutada, jääb mulle antud käigust küll mulje, et Nordica ja LOTi koostöö on peatselt katkemas.Loos on küll mainitud, et "Regional Jet CRJ900 will continue to serve on selected routes to/from Warsaw, despite aircraft replacement listed above." Ent need muutused võivad olla alles algus ja mitte lennukite suvaline ümbertõstmine.

Ära muretse, nad ei tea ise ka veel. Otsused tehakse Poolas mitte Nordicas.Üldse ei ole see algusest peale arvestatav lennufirma olnud, mida näitab ka hilisem juhtide vahetus. Piloote on otsitud selliseid, kes ise oma tüübikoolituse eest maksavad. Pardapersonali töökuulutuses oli avaldatud baaspalk algusajal 750 eurot kuus (hiljem on targu palgapakkumist mitte avaldatud). Mingit taset sellise lähenemisega on võimatu saavutada ja ega turg ka olukorda soosi, 2019-20 tuleb raske. Kuni riik kõik kinni maksab, on ju kena. Oleks võinud siis selle arvelt ka korraliku kultuuriga ettevõtte vähemalt algusajaks ehitada aga paraku mitte. Ega olukord LOTis endas ka kuigi hea ole, aga no Nordica on ikka eriline kehvik.

1
0

Kui Nordica LOT-ist "lahutab", siis ei saa mind "ka relva ähvardusel" nende lennuki pardale, kuna... pole mõtet.LOT andis neile minu kogemuse järgi ette teatud teenusestandardi ning minu jaoks on piisavaks hüveks täisintegreeritus Miles&More programmiga.Samas, kui Nordicas tõesti LO koodita jääb, siis küllap LOT ise Tallinnast toredad hinnad tekitab. ;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased