Norra loodust avastama

Sooviks minna suvel Norrat avastama. Reisi aeg, trantsport ja täpne marsuut on veel paika panemata. Võta julgelt ühendust ja paneme plaanid paika-koos on lõbusam. Ootan huvitavaid ettepanekuid oma siinsesse postkasti.

Ei tea miks keegi Norra pakkumistest välja ei tee,siin on kolm võimalust ja 0 kommenti,samas kes on käinud kibelevad suurest vaimustusest tagasi minema,mul omal on plaan paigas 2 nädalat juuni teises pooles ja kohad ka teada(plaani saab ju alati korrigeerida) aga et keegi sellest maast huvitatud pole oli avastus

Mina lähen Norra 26.06 aga tagasi juba 28.06, seega eriti nö looduses nagu ei jõua avastada. Ainult Rygge ja Oslo piirkonda seekord. :(

Pole kahjuks siiani reisikaaslast leidnud, kuid kui olen juba mõelnud, siis ei tahaks minemata ka jätta. Jääb üle ainult minna üksi mõne bussireisi firmaga. Eks ta algul natuke kõhe ole võõraste inimestega. Aga äkki leiab uusi tutvusi ja reisist kujuneb vägev seiklus? Mida teha?

See suvel jäi küll Norras käimata, kuid see eest oli minul üks teine vahva reis. Aga Norra tahaks ikka minna - äkki õnnestub järgmisel suvel. Kellel huvi võib juba praegu endast märku anda, plaane pole kunagi vara teha.

Tere, äkki õnnestub see suvel Norras ära käia. Kellel suveks reisiplaanid tegemata, ning soovib samuti Norrat avastama minna, võtke julgesti ühedust. Äkki mõtleme midagi lahedat välja!

Olen vahepealsetel aastatel natuke mujal reisinud, kuid Norras on endiselt käimata. Huvi on endiselt Norra mineku vastu olemas.