Novatoursiga Türki-Aurela Airlines-mis kvaliteediga lennufirma?

Paari päeva pärast sõidame Türki,Novatoursi kaudu ja lennufirmaks seekord Aurela Airlines,mitte Estonian Air.Kes käinud Türgis selle lennufirmaga,palun muljetage,milline lennuk(kas istumiseks pikajalgsetel ikka piisavalt ruumi),milline teenindus.

Kumb siis? Aureliast nagu ei teagi miskit. Mis riigi lennufirma see on?

Lennufirmast midagi ei tea, aga tean, et Novatours hoolitseb oma teenuste kvaliteedist. Ei pea olema eriti kole lennufirma ))

sry,oli viga sees,Aurela Airlines ikka

Aurela on Läti lennufirma. Erilist muljet küll ei jätnud. Toitlustus oli lennukis ok, enamik teenindajates rääkis viletsalt inglise keelt ning istmevahed olid minu pisikese, 164 cm pikkuse inimese jaoks juba kitsad. Nii et mälestus on kitsas ja umbne.

kreetas nendega käidud.ega nad ikka õieti sõita ka ei oska,ikka vänderdas ja laperdas maandumisel.salongis nahkistmed nagu ikka odavlennufirmadel.see peaks ikka leedu lennufirma olema aga vahet pole kas läti või leedu ega selle pärast minematta ei tasu jätta.kõvat närvi siis nendega lendamisel.

Minu viga, on jah leedukad hoopis.

mida see enam muudab...mis firma, mis teenindus, kas on ruumi....kui piletid ostetud ja minek kindel. ja pealegi. 3-4 tundi lendu ju ainult. ega sa teisele poole maakera ei sõida!

vat imelik tõesti hakata uurima alles siis kui minek juba kindel ja piletid taskus.

einoh, tavalised eestlased... lennuk on paha ja kitsas on ja akna alla ei saanud ja stjuuardessid ei räägi keeli jpm... võtke teadmiseks, et tscharterlennud ongi kitsamad, sest palju inimesi on vaja mahutada ja istmeid pannakse juurde ning sellepärast ka tohib vähem kilosid võtta inimese kohta kui regulaarlennul. Kujutage omale ette kallid reisijad, et lennukid tegelt ongi kahe istmereaga, sellised pikad, peenikesed vorstid, kõik istuvad näoga akna poole ja ongi mure murtud, kõik saavad aknaaluse koha.. Pealegi maailmas räägivad kõik inimesed ühes ja samas keeles... HAHA, no mis siis, et ei räägi see teenindaja hästi, saate ju aru ikka kui ta midagi pakub. Pealegi on tavaline tscharteris see, et kui öeldakse puhtas inglise keeles: we are landed, pleas stay in your place till the plane is compleatly stoped.. aga eestlased on püsti juba siis, kui lennuki rattad on maad puudutanud ja ka korduva NÕUDVA käsu peale ISTUDA ei reageerita... kes siis nüüd keelest aru ei saanud??? Pole neil lendudel häda midagi, olge ise inimesed... Head reisi!

Ega nüüd minemata muidugi ei jää. Lihtsalt sai uuritud Tallinna Lennujaama lennuaegasid ja seda reisi kirjas polnud isegi 1-2 kuud tagasi. Siis lennujaama infost öeldigi et see tscharterlend, selle pärast polegi kirjas mitte varem kui 24h enne väljalendu. Asja teeb veel mõruks see, et väljalend on suht hilise aja peale pandud(14:30) nii et esimene puhkuse päev läheb enam-vähem aia taha. Samas eelmine aasta väljus Estonian Air´i lend samasse kohta hommikul 05:30 paiku, nii et sai ka enne magama minekut ka veidi linna peal kolatud, aga eks Novatoursil kah omad kasud sees kui teenuse pealt kokku hoiavad.

Ma ei tea ühtegi äriettevõtet, kelle eesmärk ei oleks kasu teenida. Ja keegi ei palu ega sunni sul ju lennata Novatoursiga ('kel kah omad kasud sees'). On ju teisigi reisikorraldajaid - Anhel, Travel In.

Sa õeluss oled ju päris taibu kui selle ära laksasid. Ega ei palu ega sunni jah mind keegi Novatoursiga lendama kui ma ei taha, aga kasumi teenimise põhireegel peaks olema "hundid söönud, lambad terved", mitte aga see kuhu Novatoursi suund kipub sel aastal minema, "hundid söönud, lambad saagu ise hakkama". Eks edaspidi üritan kindlasti rohkem panna rõhku ka teiste reisibüroode pakkumistele. Juba pühapäeval väljalend nii et päikest sullegi õeluss. :D

huvitav, et Novatoursi lehel ei ole sõnagi mainitud lennufirmast.Loodetavasti mahume pühapäeval sinna lennukisse ikka ära Felix:)

Kõige enam õnnetusi juhtub ikka charter-lennukitega. Mina Aurelaga vabatahtlikult ei lenda.

Käisin nendega nädal tagasi Kemeris - kohale viisid , tagasi tõid . Süüa andsid . Mida veel?? Pisut kitsad istmevahed . Aga käib küll

Saabusime täna Aurela Airlines Boeing 737/300-ga Antalya´st ja ühinen eelkõnelejaga, et istmevahed(eesolevatega) on tõesti minu 178 cm pikkuse juures kitsad. Veab kui kõrval istub laps, kelle arvelt saad oma koivad tema ees oleva istme alla sokutada. Kui ridasid on lennukis 22 ja ühes reas 6 kohta siis pole raske arvutada kui palju rahvast peale mahub, eksole ... See kes eespool plõksis keeleoskuse kohta, pangu oma rumal jutt suhu tagasi. Miks nende stjuardesside keeleoskust kiita kui nendest kolmest üks valdab inglise keelt enam-vähem(kaks neist oskasid natuke ka vene keelt) ja sedagi läbi kinnise nina? Kui lennuki kapten/piloot/pardamehhaanik , kes iganes sealt kokpitist läbi salongi kõlarite rääkis, oli jutt no täitsa arusaamatu ... krõbises, sahises jne. Koputasin isegi kõlari pihta, et ehk äkki kõlar saba andnud, aga ei ...

saabusin eile selle Leedu lennufirma lennukiga Kreetalt ja ei kogenud küll midagi sellist nagu eelpool kõnelejad.täiesti sõidetav lennuk ja Estonian Airil samad istmevahed ei mõista inimeste pahameelt.söök oli parem, kui Estonian Airi lennukitel söödu ja Leedu õlu oli tõesti super.lennuk laperdas ,kui jõudsime äikese pilvedesse,mis on ka normaalne.tõus ja maandumine väga super